Matematikų savaitė

Jau tradicija tapo mokykloje pavasario vieną savaitę skirti matematiniams renginiams. Šiemet matematikų savaitė vyko balandžio 24-28 dienomis. Įvairius renginius organizavo matematikos mokytoja Loreta, jai talkino pradinių klasių ir priešmokyklinukų mokytojos Lina, Elena ir Ilona. Trumpa apžvalga nuveiktų darbų:

KRYŽIAŽODŽIŲ KŪRIMAS

Kurti matematinius kryžiažodžius buvo pasiūlyta 5-10 klasių mokiniams. Iš viso sukurti 38 kryžiažodžiai ir galvosūkiai. Iš 67-ių 5-10 klasių mokinių kryžiažodžius kūrė 29 mokiniai, kai kurie sukūrė net po keletą, bet buvo ir tokių, kurie pradėjo darbą ir neužbaigė.

Aktyviausi kryžiažodžių kūrėjai: 8 kl. Oksana – 2 kryžiažodžiai, Jonas – 2, Erika – 3, Monika – 4, 9kl. Rasa – 2.

PLAKATŲ PIEŠIMAS

Matematine tema plakatus piešė ar aplikacijas klijavo priešmokyklinukai ir 1-4 klasių mokiniai. Mažieji, kaip visuomet, labai aktyviai dalyvavo.

SIENLAIKRAŠČIŲ LEIDIMAS

Vyresniųjų klasių mokiniai būrėsi į grupeles ir išleido keletą sienlaikraščių. Aktyviausi buvo aštuntokai.

MATEMATIKOS PAMOKOS KOMPIUTERIŲ KLASĖJE

5-9 klasių mokiniai kompiuterių klasėje per matematikos ir informatikos pamokas dirbo su įvairiomis kompiuterinėmis programomis: WORD, EXCEL, PowerPoint, DEŠIMT, ARITMETIKA. Penktokai kūrė kryžiažodžius, šeštokai tobulino skaičiavimo įgūdžius, septintokai ir aštuntokai atlikinėjo apklausas ir rezultatus vaizdavo diagramomis, devintokai kūrė pateiktis įvairioms matematikos temoms.

BANDOMASIS EGZAMINAS

Dešimtokai ketvirtadienį laikė matematikos bandomąjį egzaminą, penktadienį susipažino su ištaisytais darbais, nagrinėjo padarytas klaidas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*