Vaikystės šventė Žadvainuose

Vaikystė… Kas gali būt gražiau už nerūpestingas dienas, gėlėtas pievas, spalvotus balionus ir kamuolius… Jau nuo pačių pirmųjų dienų kiekvienas vaikas pradeda ridenti mažus ir didelius, spalvotus ir pripučiamus kamuoliukus. Todėl ir mūsų mokykloje Vaikystės šventė niekada nebūna be sporto.

Mokytojai žaidė tinklinį prieš mokinius

Birželio 1-ąją visi rinkosi į sporto šventę, kurios iniciatorius ir organizatorius – kūno kultūros mokytojas Sigitas Kažukauskas. Šventės metu vyko mokytojų ir mokinių tinklinio varžybos. Mokytojams nepavyko įveikti jaunųjų žaidėjų.

Varžybos vyko ne tik salėje, bet ir mokyklos stadione. Čia rungtyniavo ir mokytojai, ir mokiniai, ir mokyklos darbuotojai. Be žinomų ir įprastinių rungčių dalyviams teko atlikti ir šiek tiek neįprastas rungtis: mesti kamuolį į krepšį, apsiavus veltiniais, vaikščioti su „kojūkais“, nešti per stadioną savo drauges, o nugalėtojai nešė mokytojas.

Krepšinis su "veltiniais"

Šios šventės kulminacinė rungtis – krepšinio varžybos tarp mokytojų ir mokinių, kurias jau antri metai iš eilės laimi mokytojų komanda.

Sekančią dieną skyrėme futbolo varžyboms. Nenugalimi buvo moksleiviai. Jie įveikė tėvelių ir mokytojų rinktinę komandą 3:1. Paskui žaidė mergaičių rinktinė prieš berniukus, po pratęsimo pergalę šventė mergaitės.

O kokia šventė be prizų ir dovanų. Krepšinio ir futbolo komandos gavo taures, o kitų rungčių nugalėtojai buvo pamaloninti saldžiais prizais.

Mokytoja Vaida Katauskienė

Ketvirtokų išleistuvės

Mokytoja Elena Srėbalienė palydi ketvirtokus į penktą klasę

Ketvirtokų išleistuvės