Matematikos savaitė

Sausio 22-26 dienomis mokykloje didelis dėmesys buvo skiriamas matematikai. Mokiniai piešė piešinius ir plakatus matematine tema, kūrė eilėraščius, sudarinėjo kryžiažodžius, atlikinėjo apklausas ir įvairius statistinius tyrimus, sprendė olimpiadinius uždavinius. Buvo tikrinamos matematikos žinios ne tik mokinių, bet ir mokytojų, mokyklos darbuotojų, tėvelių. Keletą pamokų mokiniai praleido kompiuterių klasėje, mokėsi dirbti su įvairiomis matematinėmis kompiuterinėmis programomis. Matematikos savaitės pabaigoje mokyklos stende buvo paruošta mokinių darbų parodėlė ir išleistas laikraštis „Matematikos šaly“.

Matematikos savaitės renginius organizavo matematikos mokytoja metodininkė L.Osokina, jai talkino mokytoja ir bibliotekininkė V.Katauskienė, pavaduotoja I.Monstavičienė, pradinių klasių mokytojos E.Srėbalienė, L.Kerpienė.

Stalo teniso varžybos

Sausio 27 dieną dvi mūsų mokyklos moksleivės – aštuntokė Rūta Siminaitė ir devintokė Kristina Čerkauskaitė – dalyvavo Lietuvos mokyklų stalo teniso varžybose, kurios vyko Šilalės sporto mokykloje. Nors mergaitės ir neiškovojo prizinių vietų, jos nenusiminė ir pasidžiaugė, kad išbandė savo jėgas aukšto lygio varžybose.

Rietavo seniūnijos saviveiklininkų baigiamasis koncertas

Nuo praėjusio rudens Rietavo savivaldybės kultūros centras rengia dienas įvairiuose savo gyvenvietėse ir miesteliuose. Sausio 26 dieną Žadvainių pagrindinėje mokykloje įvyko baigiamasis koncertas. Šventėje dalyvavo Rietavo miesto meras A.Černeckis, savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja L.Rėkašienė, jos pavaduotoja kultūrai J.Bertauskienė. Meras gerų žodžių pasakė apie saviveiklininkus, savo laiką skiriančius kitiems žmonėms džiuginti.

Žadvainiškius linksmino šokėjos iš Šilalės rajono Padievyčio pagrindinės mokyklos, Rietavo kultūros namų folkloro ansamblis ir pagyvenusių žmonių šokių kolektyvas „Trepsis“.

Sporto naujienos

Sausio 21 dieną Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijoje vyko Rietavo savivaldybės mokyklų stalo teniso komandinės varžybos. Mūsų mokyklai atstovavo dvi komandos: mergaitės Rūta Siminaitė, Aušra Smagurytė, Kristina Čerkauskaitė ir berniukai Giedrius Kalnius, Alfredas Drukteinis, Rimantas Žvirgždžius. Mūsų mergaitės užėmė I-ą vietą. Sveikiname ir linkime sėkmės zoninėse varžybose.

Sausio 14 dieną mokykloje vyko stalo teniso varžybos „Vydo Judeikio taurei“ laimėti. Mūsų mokyklos žemesniųjų klasių mokiniai varžėsi su Judrėnų pagrindinės mokyklos pradinukais, o vyresnieji – su buvusiais mūsų mokyklos mokiniais. 1-6 klasių komandines varžybas laimėjo judrėniškiai. Vyresnieji sudarė atskiras berniukų ir mergaičių komandas. Prizinės vietos atiteko buvusiems mūsų mokyklos mokiniams. Merginų rezultatai: I vieta – Rūta Kalniutė, II vieta – Ernesta Stankevičienė, III vieta – Vaida Pabijonaitė. Vaikinų rezultatai: I vieta – Rolandas Judeikis, II vieta – Andrius Černeckis, III vieta – Alvydas Stankevičius.