Sporto naujienos

Sausio 21 dieną Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijoje vyko Rietavo savivaldybės mokyklų stalo teniso komandinės varžybos. Mūsų mokyklai atstovavo dvi komandos: mergaitės Rūta Siminaitė, Aušra Smagurytė, Kristina Čerkauskaitė ir berniukai Giedrius Kalnius, Alfredas Drukteinis, Rimantas Žvirgždžius. Mūsų mergaitės užėmė I-ą vietą. Sveikiname ir linkime sėkmės zoninėse varžybose.

Sausio 14 dieną mokykloje vyko stalo teniso varžybos „Vydo Judeikio taurei“ laimėti. Mūsų mokyklos žemesniųjų klasių mokiniai varžėsi su Judrėnų pagrindinės mokyklos pradinukais, o vyresnieji – su buvusiais mūsų mokyklos mokiniais. 1-6 klasių komandines varžybas laimėjo judrėniškiai. Vyresnieji sudarė atskiras berniukų ir mergaičių komandas. Prizinės vietos atiteko buvusiems mūsų mokyklos mokiniams. Merginų rezultatai: I vieta – Rūta Kalniutė, II vieta – Ernesta Stankevičienė, III vieta – Vaida Pabijonaitė. Vaikinų rezultatai: I vieta – Rolandas Judeikis, II vieta – Andrius Černeckis, III vieta – Alvydas Stankevičius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*