Svečiuose – aktorė Virginija Kochanskytė

Svečiuose - aktorė Virginija Kochanskytė

Kas gali sušildyti žmogų šaltą žiemos pavakarę? Tikriausiai kas nors pasakys, kad stiklinė karšto gėrimo ar šilta krosnis. Bet juk ne vien fizinė šiluma reikalinga žmogui. Žmogui reikia ir dvasinio pakylėjimo, gero žodžio, švelnumo.

Įpatingą dvasinį pakylėjimą pajutome mūsų mokykloje susirinkę į aktorės Virginijos Kochanskytės poezijos vakarą.

Aktorė nepaprastai įtaigiai perteikė Vinco Kudirkos gyvenimo ir kūrybos momentus. Skambus žodis ir vidinė šiluma sklido iš V.Kochanskytės lūpų. Susidomėję klausėmės jos paruoštos programos „Gyvenimas – kaip pasaka“.

Vasario 16-osios paminėjimas

Vasario 16-osios minėjimas

Vasario 15-ąją mokykloje įvyko Lietuvos Nepriklausomybės dienos minėjimas. Šventė prasidėjo Lietuvos himnu, trumpai buvo priminta Lietuvos istorija nuo 1918-ųjų iki dabartinių dienų. Meilę Tėvynei moksleiviai išreiškė eilėraščiais ir patriotinėmis dainomis.

Šventę organizavo pradinių klasių mokytojos Elena Srėbalienė ir Lina Kerpienė su 1-4-ų klasių mokiniais.

Valentino dienos šventė

Per Valentino dienos šventę labiausiai pasipuošę buvo mokytojai

Vasario 14-osios rytą į mokyklą einančius mokytojus ir mokinius jau prie durų pasitiko mokyklos klubiečiai, „antspaudavo“ visus raudonomis širdelėmis, prašė nusišypsoti ir pasakyti keletą gerų žodžių. Visose patalpose dominavo raudona spalva: užuolaidos ir sienos papuoštos raudonomis širdelėmis ir kaspinais. Koridoriais lakstė raudonai apsirengę moksleiviai, nuo jų neatsiliko ir mokytojai. Nuo pat ryto jautėsi šventiška nuotaika.

Pirmąją pamoką mokytojai pasakojo moksleiviams apie meilę. Mokytojai labai atsakingai ruošėsi šiai pamokai. Kas juokais, kas rimtai bandė išaiškinti meilės dėsnius, išvesti meilės formules, prisiminti istorinių asmenybių meilės istorijas, dainuoti meilės dainas ar kalbėti eilėmis.

Mokiniai buvo kviečiami per Valentino dieną apsirengti pasakų herojais, gražiausias kaukes buvo žadama apdovanoti. Tačiau nė vienos mokinių pasakų porelės taip ir nepamatėme. Kūrybingiausi, pasirodo, mokytojai – po mokyklą išdidžiai vaikščiojo Nykštukas ir septynios Snieguolės. Tad visi prizai jiems ir atiteko. Taip pat buvo apdovanota daugiausia širdučių gavusios mokytoja Regina Norgėlienė ir septintokė Rasa Stankevičiūtė. Kūno kultūros mokytojas savo prizus skyrė sportiškiausiai mokyklos porai – devintokams Simonai Norvaišaitei ir Jonui Čiuteikiui.

Valentino dienos šventę organizavo socialinė pedagogė Vida Ringienė ir mokinių klubas „Išgirsk draugą“.

Daugiausiai "širdučių" gavo septintokė Rasa Stankevičiūtė