Rankos lenkimo konkursas

Lapkričio 9 dieną dešimt mūsų mokyklos merginų dalyvavo Nausodžio pagrindinėje mokykloje (Plungės r.) vykusioje „Rankos lenkimo“ sporto šventėje. Be mūsų varžybose dalyvavo Plungės „Saulės“ gimnazijos, Žemaičių Kalvarijos vidurinės, Žlibinų, Nausodžio ir Šateikių pagrindinių mokyklų komandos.

Tokio pobūdžio varžybose mūsų merginos dalyvavo pirmą kartą. Iš pradžių merginos buvo suskirstytos pagal svorio kategorijas, po trumpos treniruotės prasidėjo varžybos. Buvo įdomu ir varžoves stebėti, ir pačioms dalyvauti. Varžybų rezultatais komandos narės liko patenkintos: Vaida Narbutaitė svorio kategorijoje iki 50 kg ir Monika Razutytė svorio kategorijoje iki 70 kg užėmė I-ąsias vietas, Rita Urbonaitė svorio kategorijoje iki 45 kg ir Kristina Čerkauskaitė svorio kategorijoje iki 60 kg užėmė II-ąsias vietas, o Simonai Norvaišaitei svorio kategorijoje iki 60 kg atiteko III-oji vieta. Komandinėje įskaitoje mūsų mokyklos mergaičių komanda užėmė II-ą vietą, iš varžybų parsivežė laimėtą taurę bei diplomą.

Merginos varžybose pasirodė labai gerai, organizatoriai pažadėjo pakviesti jas ir kitą kartą.

Mergaites varžyboms ruošė kūno kultūros mokytojas Sigitas Kažukauskas.

Rankos lenkimo varžybų dalyvės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*