Kalėdinis karnavalas mokykloje

Kalėdinio karnavalo šventė

Šeštokų Kalėdinis pasirodymas

Linksminasi pradinukai

Piešinių konkursas „Kalėdų belaukiant“

Gruodžio 11 dieną vyko pradinių klasių mokinių piešinių konkursas „Kalėdų belaukiant“. Konkursą organizavo bibliotekininkė Birūta Mažikienė.

Vaikai iš anksto žinojo apie konkursą, noriai piešė piešinukus ir nešė į biblioteką. Renginį vedė šetos klasės mergaitės. Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti dovanėlėmis, knygutėmis.

Piešinių konkursas "Kalėdų belaukiant"

Konferencija gabiems moksleiviams „Ateitis priklauso mums!?“

Renginio vedančioji pavaduotoja Ilona Monstavičienė kalbina knygučių autorių Roką Drukteinį

Gruodžio 5 d. mokykloje buvo organizuota konferencija gabiems „Ateitis priklauso mums?!“. Jos metu buvo skaitomi pranešimai, kuruos mokiniai padarė su „Photo Story“, „Power Point“ programomis. 9 klasės mokinė Oksana Žadeikytė kartu su mokytoja metodininke Loreta Osokina paruošė pranešimą „Matematikos šaly…“. Jos klasės draugas Alfredas Drukteinis su mokytoja Ilona Monstavičiene parengė pranešimą „Mano hobis – futbolas“. 8 klasės mokinė Sigita Jonušaitė kartu su informatikos mokytoja Asta Grausliene pristatė „Akimirkas iš mokyklos gyvenimo“. 6 klasės mokinė Vilma Ringytė ir anglų kalbos mokytoja Genovaitė Jonušienė su „Photo Story“ programa iliustravo Jono Aisčio eilėraštį „Peizažas“. Kiti mokiniai deklamavo eilėraščius, dainavo dainas. Šeštokai papasakojo apie žemynus.

Sigita Jonušaitė pristato "Akimirkas iš mokyklos gyvenimo"

Šeštokai supažindina su pasaulio žemynais

Turėjome svečių iš kitų savivaldybės mokyklų. Savos kūrybos eilėraščius skaitė Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos 8a klasės mokinė Vaida Starkutytė, o jos klasiokė Goda Štarolytė rodė savo piešinius ir pasakojo, kaip dailė tapo jos pomėgiu. Goda jau yra organizavusi ne vieną savo darbų parodą. Rietavo meno mokyklos mokinys Ovidijus Žilius atliko kelis kūrinius trimitu.

Viešnios iš L.Ivinskio gimnazijos Goda Štarolytė ir Vaida Starkutytė

Visi dalyviai ir jų kuratoriai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis. Pranešėjams įteiktos padėkos. Po konferencijos visi rinkosi „prie apvalaus stalo“, prie kurio dalijosi konferencijos įspūdžiais.

Konferenciją organizavo pavaduotoja Ilona Monstavičienė.

Amatų mugės šurmulyje

Lapkričio 28 dieną mokykloje vyko tradicinis „Amatų mokyklėlės“ renginys. Šis penktą kartą vykstantis renginys organizuojamas vykdant projektą „Ka klestietom žemelė žemaitiū, rek pradietė nu jaunū žemaitokū“.

Renginio vedantieji - pavaduotoja I.Monstavičienė ir mokytojas V.Andriuška

Su puikia nuotaika ir liaudiška muzika svetingi šeimininkai žvejas (mokytojas Vincas Andriuška) ir jo pati (pavaduotoja Ilona Monstavičienė) pasitiko svečius, kurių susirinko gana daug: Rietavo seniūnijos seniūnas Romanas Jurčius, mokytojai ir mokiniai iš Klaipėdos raj. Lapių pagrindinės mokyklos, iš Rietavo L.Ivinskio gimnazijos, „Aušros“ katalikiškos mokyklos ir iš meno mokyklos.

Mokytoja M.Kneižienė atvyko iš Rietavo L.Ivinskio gimnazijos

Svečiai buvo pavaišinti rūkyta žuvimi ir namine duona, atsigaivino gardžia gira.

Ne tik šeimininkai linksmino svečius, bet ir svečiai prisistatė nuotaikingomis dainomis ir žaidimais. Ypač turtingi lietuviškais papročiais atvyko Lapių moksleiviai. Jie tiek daug dainų ir šokių mokėjo, kad ir kitus sumanė išmokyti. Šoko visi – ir jauni, ir vyresni.

Svečiai iš Klaipėdos rajono Lapių pagrindinės mokyklos

Šoka visi - jauni ir seni

Šio renginio tikslas buvo ugdyti jaunų žmonių meilę savo kraštui ir savo gimtajai tarmei. Sveteliai ir namiškiai tarpusavy žemaitiškai rokavosi, žemaitiškas dainas dainavo.

Liaudiškas dainas dainavo mūsų mokyklos mergaitės

Renginio sumanytoja ir organizatorė Ilona Monstavičienė padėkomis ir suvenyrais atsidėkojo ir svečiams, ir saviškiams.

Amatų mugės organizatorė pavaduotoja Ilona Monstavičienė

Mieliausio pliušinio žaisliuko rinkimai

Mieliausio pliušinio žaisliuko rinkimai

Akimirkos iš pirmokų ir penktokų krikštynų

Pirmokėliai krikštymoms paruošė programėlę

Ketvirtokai ruošiasi krikštynoms

Dešimtokai į renginį išsiveda penktokus - "krikšto vaikus"

Penktokai krikštynų proga pasipuošė "uniformomis"

Merginų rankų lenkimo pirmenybės

Lapkričio 14 dieną mūsų mokyklos merginų komanda dalyvavo Plungės rajono ir Rietavo savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų merginų rankų lenkimo atvirose pirmenybėse, kurios vyko Nausodžio seniūnijoje.

Kaip ir pernai mūsų merginoms sekėsi puikiai. Iš 9 dalyvavusių komandų mūsų merginoms atiteko antroji vieta.
Svorio kategorijoje iki 50 kg dešimtokė Vaida Narbutaitė užėmė I-ą vietą, II-a vieta atiteko taip pat mūsiškei septintokei Ritai Urbonaitei. Svorio kategorijoje iki 55 kg devintokė Raimonda Grevytė liko ketvirta.

Puikiai varžybose pasirodė ir buvusios mūsų mokyklos mokinės, dabar Rietavo L.Ivinskio gimnazijos vienuoliktokės: savo svorio kategorijoje Kristina Čerkauskaitė buvo trečia, o Monika Razutytė eilinį kartą tapo čempione.

Papildomai surengtų absoliučių kategorijų varžybų nugalėtoja tapo Rita Urbonaitė. Prizo nepelnė, bet puikiai pasirodė ir septintokė Reda Grevytė.

Belieka pasidžiaugti mūsų merginų puikiais rezultatais ir palinkėti joms sėkmės kitose varžybose.

Merginų treneris – kūno kultūros mokytojas Sigitas Kažukauskas

Spalio 25 d. Lietuvoje minima Konstitucijos diena

"Gyva" trispalvė

Mokinių klubo „Išgirsk draugą“ nariai pakvietė visus mokinius ir mokytojus spalio 24 dieną ateiti apsirengusius viena iš Lietuvos vėliavos spalvų. Susirinkę mokyklos salėje bandėme padaryti „gyvą“ vėliavą. Klubiečiai trumpai supažindino su Lietuvos Konstitucija.

1992 m. spalio 25 d. įvykusiame referendume Lietuvos piliečiai priėmė dabartinę Lietuvos Respublikos Konstituciją. Konstitucija yra pagrindinis valstybės įstatymas, kuriame nustatyta valstybės santvarka, piliečių teisės ir pareigos. Vadovaujantis Konstitucija, rengiami kiti įstatymai, taikomi atskiroms politikos, ūkio, kultūros sritims.

Renginio akimirka