Stalo teniso varžybos Rietave

Sausio 26 dieną Lauryno Ivinskio gimnazijoje vyko Rietavo savivaldybės mokyklų stalo teniso varžybos, kuriose dalyvavo mūsų mokyklos vaikinų ir merginų komandos. Vaikinų komanda, kurią sudaro aštuntokas Alfredas Druktenis, septintokas Giedrius Kalnius, devintokas Rimantas Žvirgždžius, užėmė 3 vietą, o merginų komanda – devintokės Rūta Siminaitė ir Vaida Narbutaitė, dešimtokė Kristina Čerkauskaitė užėmė 2 vietą.

Vydo Judeikio taurės stalo teniso turnyras Žadvainuose

2008 m. sausio 20 dieną visi buvę ir esantys Žadvainių pagrindinės mokyklos moksleiviai rinkosi į mokyklos sporto salę, kur vyko jau tapęs tradiciniu stalo teniso turnyras Vydo Judeikio taurei laimėti. Be vietinių žadvainiškių dalyvavo ir mūsų kaimynai iš gretimo Klaipėdos rajono Judrėnų pagrindinės mokyklos moksleiviai. Šiais metais kaip niekad susirinko gausus būrys sportininkų. Vaikų grupėje dalyvavo 10 jaunųjų sportininkų, o suaugusiųjų grupėje net 16 vyrų ir 11 merginų.

Nuo pat pirmųjų varžybų minučių užvirė atkakli kova. Vaikų grupėje visas prizines vietas iškovojo judrėniškės mergaitės: III-ąją vietą iškovojo V. Judeikytė, II-ąją – R. Norvaišaitė, I-ąją – V. Bernotaitė. Berniukų grupėje III-ą vietą iškovojo judrėniškis M. Judeikis, II-ą – žadvainiškis G. Kalnius, o I-ąją – judrėniškis J. Būdvytis. Merginų grupėje iki pat paskutinės kovos akimirkų nebuvo aišku, kas taps nugalėtoju. Susumavus rezultatus III-ąją vietą iškovojo buvusi Žadvainių pagrindinės mokyklos moksleivė A. Vinagradovaitė, antra liko paskutiniųjų ketverių metų nugalėtoja žadvainiškė R. Kalniūtė. I-ąją vietą iškovojo jauna perspektyvi sportininkė iš Judrėnų S. Montvydaitė.

Kaip visada įdomios kovos vyko vyrų tarpe, kurie ir kovojo dėl pagrindinio prizo – pereinamosios Vydo Judeikio taurės. Smagu buvo žiūrėti kaip kovojo jaunatviškas azartas ir vyresniųjų žaidėjų patirtis. Šioje grupėje III-ią vietą iškovojo svečias iš Judrėnų T. Nimičius, antras liko praėjusių metų nugalėtojas R. Judeikis, o čempionu tapo A. Černeckis.

Gražu, kad šiame turnyre dalyvauja ne tik tėveliai, bet ir jų atžalos. Pasibaigus turnyrui visi prizininkai buvo apdovanoti diplomais ir medaliais, o nugalėtojai – ir gražiomis taurėmis. Nebuvo pamiršti ir seniausiai baigę šią mokyklą (daugiau kaip prieš 20 metų) sportininkai, tai D. Stonkutė ir V. Norvaišas. Jie apdovanoti asmeniniais prizais.

Smagu, kad dar viena diena prabėgo sporto salėje kaukšint stalo teniso kamuoliukui. Išsiskirstėm pakilios nuotaikos, tikėdami kitais metais vėl susirinkti į Žadvainus ir tęsti šią tradiciją.

Kūno kultūros vyr. mokytojas Sigitas Kažukauskas

Krepšinio varžybos

Sausio 10 dieną keturios mūsų mokyklos merginos ir keturi vaikinai dalyvavo Rietavo savivaldybės kaimo vietovių mokyklų krepšinio 3×3 varžybose, kurios vyko Tverų vidurinėje mokykloje. Be mūsų varžybose dalyvavo Medingėnų pagrindinės mokyklos merginų komanda ir Tverų vidurinės mokyklos vaikinų komanda. Mūsų merginos tokiose krepšinio varžybose dalyvavo pirmą kartą. Merginos laimėjo varžybas rezultatu 10:6 ir užėmė pirmąją vietą. Vaikinams atiteko antra vieta.

Merginų komandą sudaro dešimtokės Kristina Čerkauskaitė, Simona Norvaišaitė, Monika Razutytė, Erika Zimkutė, vaikinų komandą – dešimtokas Jonas Čiuteikis, aštuntokai Alfredas Drukteinis ir Justinas Steniulis, septintokas Giedrius Kalnius.

Pirmą vietą užėmusi merginų komanda sausio 13 dieną, sekmadienį, buvo pakviesta dalyvauti krepšinio varžybose Kvėdarnoje, Šilalės rajone. Merginos varžėsi su trimis kitų mokyklų komandomis, tačiau šį kartą prizinės vietos neužėmė.

Moksleivius treniruoja kūno kultūros mokytojas Sigitas Kažukauskas.

Kristina Čerkauskaitė, 10 klasė