Vydo Judeikio taurės stalo teniso turnyras Žadvainuose

2008 m. sausio 20 dieną visi buvę ir esantys Žadvainių pagrindinės mokyklos moksleiviai rinkosi į mokyklos sporto salę, kur vyko jau tapęs tradiciniu stalo teniso turnyras Vydo Judeikio taurei laimėti. Be vietinių žadvainiškių dalyvavo ir mūsų kaimynai iš gretimo Klaipėdos rajono Judrėnų pagrindinės mokyklos moksleiviai. Šiais metais kaip niekad susirinko gausus būrys sportininkų. Vaikų grupėje dalyvavo 10 jaunųjų sportininkų, o suaugusiųjų grupėje net 16 vyrų ir 11 merginų.

Nuo pat pirmųjų varžybų minučių užvirė atkakli kova. Vaikų grupėje visas prizines vietas iškovojo judrėniškės mergaitės: III-ąją vietą iškovojo V. Judeikytė, II-ąją – R. Norvaišaitė, I-ąją – V. Bernotaitė. Berniukų grupėje III-ą vietą iškovojo judrėniškis M. Judeikis, II-ą – žadvainiškis G. Kalnius, o I-ąją – judrėniškis J. Būdvytis. Merginų grupėje iki pat paskutinės kovos akimirkų nebuvo aišku, kas taps nugalėtoju. Susumavus rezultatus III-ąją vietą iškovojo buvusi Žadvainių pagrindinės mokyklos moksleivė A. Vinagradovaitė, antra liko paskutiniųjų ketverių metų nugalėtoja žadvainiškė R. Kalniūtė. I-ąją vietą iškovojo jauna perspektyvi sportininkė iš Judrėnų S. Montvydaitė.

Kaip visada įdomios kovos vyko vyrų tarpe, kurie ir kovojo dėl pagrindinio prizo – pereinamosios Vydo Judeikio taurės. Smagu buvo žiūrėti kaip kovojo jaunatviškas azartas ir vyresniųjų žaidėjų patirtis. Šioje grupėje III-ią vietą iškovojo svečias iš Judrėnų T. Nimičius, antras liko praėjusių metų nugalėtojas R. Judeikis, o čempionu tapo A. Černeckis.

Gražu, kad šiame turnyre dalyvauja ne tik tėveliai, bet ir jų atžalos. Pasibaigus turnyrui visi prizininkai buvo apdovanoti diplomais ir medaliais, o nugalėtojai – ir gražiomis taurėmis. Nebuvo pamiršti ir seniausiai baigę šią mokyklą (daugiau kaip prieš 20 metų) sportininkai, tai D. Stonkutė ir V. Norvaišas. Jie apdovanoti asmeniniais prizais.

Smagu, kad dar viena diena prabėgo sporto salėje kaukšint stalo teniso kamuoliukui. Išsiskirstėm pakilios nuotaikos, tikėdami kitais metais vėl susirinkti į Žadvainus ir tęsti šią tradiciją.

Kūno kultūros vyr. mokytojas Sigitas Kažukauskas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*