Padėka pirmokui Rokui

Šį pavasarį mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai dalyvavo Priešgaisrinės apsaugos gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos organizuotame mokinių piešinių ir plakatų konkurse „Saugi vaikystė“. Pirmokas Rokas Drukteinis 1-4 klasių tarpe užėmė II-ą vietą tarp Rietavo savivaldybės mokyklų ir buvo apdovanotas padėkos raštu bei atminimo dovanėle.

Svečiuose – viešnios iš Mendeno

Balandžio 16-ą dieną pas mus atvyko viešnios iš Vokietijos Mendeno miesto Ulla Amsler (nuotraukoje antra iš kairės) ir Ingė Althof. Ponia Ulla dažnai mus aplanko su vyru Peteriu, teikia mokyklai finansinę ir materialinę paramą.

Viešnios bendravo su mokytojais ir mokiniais, apžiūrėjo mokyklą.

Viešnia Ulla Amsler nuotraukoje antra iš kairės

„Krokodilo“ varžybos

"Krokodilo" varžybų nugalėtojai

Balandžio 16 d. po pamokų kūno kultūros mokytojas Sigitas Kažukauskas mokykloje organizavo „Krokodilo“ varžybas. Mokiniai buvo suskirstyti į keturias grupes: žemesniųjų klasių ir vyresniųjų, mergaitės ir berniukai atskirai. 5-7 klasių tarpe pirmos vietos atiteko šeštokams Redai Grevytei ir Kazimieriui Stankevičiui, 8-10 klasių tarpe pirmas vietas užėmė dešimtokai Rima Kontrimaitė ir Artūras Toleikis.

Kelionė į Vilnių laidos „Padainuokim“ filmavimą

Moksleiviai stebi filmuojamą laidą

Balandžio 10 dieną Žadvainių pagrindinės mokyklos 15 mokinių ir 2 mokytojai vykome į Vilnių, į laidos „Padainuokim“ filmavimą.

Filmavimo metu matėme daug žinomų dainininkų: Olialia Pupytes, Andrių Rimiškį, Milano, „Robotukus“, Paulių Stalionį, Romą Dambrauską. Smagu buvo pamatyti iš arti, kaip kuriamos laidos, derinami apšvietimai, kartojama tol, kol viskas pavyksta.

Šią laidą rodys balandžio 18 dieną per TV3.

Rima Kontrimaitė, 10 klasė

Atvelykio šventė

Gitaristų ansamblio pasirodymas

Balandžio 2 dieną po pamokų tikybos mokytojas Irmantas Patackas mokykloje organizavo atvelykio šventę. Gitaroms pritariant, skambėjo mokytojo Irmanto ir mokinių atliekamos giesmės. Po koncerto moksleiviai rideno margučius.

Margučių ridenimo varžybos

Kengūros konkursas

Balandžio 2 dieną „Kengūros“ konkurse dalyvavo 9 jaunieji mūsų mokyklos matematikai: pirmokai Deividas Milius, Rokas Drukteinis, Jaunutis Rudys ir Gintarė Žvirgždžiūtė, antrokė Loreta Kalniūtė, trečiokė Virginija Jonušaitė, penktokė Agnė Rulevičiūtė, septintokė Sigita Jonušaitė ir dešimtokas Jonas Čiuteikis.

Konkursą mokykloje organizavo matematikos mokytoja Loreta Osokina, jai talkino pradinių klasių mokytoja Lina Kerpienė.

Konkurso dalyviai