Futbolo varžybos

Gegužės 30 dieną Žemaitijos kolegijos stadione vyko moksleivių futbolo turnyras, kurį organizavo Rietavo ir Saerbecko bendruomenių partnerystės draugija „Kelias“ ir futbolo klubas „Rietuva“.

Išmėginti savo jėgas turnyre panoro trys merginų ir keturios vaikinų komandos, atvykusios iš įvairių Rietavo savivaldybės mokyklų. Labiausiai sekėsi mūsų merginoms, jos, kaip ir pernai, užėmė pirmąją vieta ir pereinamoji taurė liko mūsų mokykloje. Vaikinų komanda liko trečia.

Merginų ir vaikinų komandas treniruoja kūno kultūros mokytojas Sigitas Kažukauskas.

Akcija „Smurtui prieš vaikus NE“: „Svajonių laivelis“ ir „Draugystės širdelės“

"Svajonių" laivelių plukdymas Jūros upe

Savo svajones plukdo ir mokytojai

Draugystės širdelės

Akcija „Vilties diena“, skirta Tarptautinei be žinios dingusių vaikų dienai paminėti

Kabinami rakteliai visiems dingusiems vaikams, kad visada galėtų grįžti namo

Akcija "Vilties diena"

Projekto „Matematikos šaly pamatyti tu gali…“ vykdymo akimirkos

Projektui vadovauja matematikos mokytoja L.Osokina

Matematikos vadovėlio viršelio konkursas

Projekto dalyviai - devintokai Diana ir Robertas

Apdovanoti olimpiadų nugalėtojai

Rietavo kultūros centre gegužės 15 dieną buvo apdovanoti 2007-2008 mokslo metų savivaldybės ir respublikinių olimpiadų nugalėtojai. Pirmąją vietą lietuvių kalbos olimpiadoje 8-ų klasių tarpe užėmė mūsų mokyklos mokleivis Alfredas Drukteinis. Jo mokytoja – Regina Norgėlienė.

Olimpiadų nugalėtojams koncertavo jų bendraamžiai iš Rietavo meno mokyklos – dainininkai, akordeonistai, smuikininkai, pianistai, kanklininkai, dūdoriai.

Išvyka į „Siemens“ areną

Gegužės 15-ą dieną moksleiviai ir mokytojai vyko į Vilnių, kur „Siemens“ arenoje dalyvavo „Paskutinio skambučio“ šventėje. Ypatingai pažymėti mokslo metų pabaigą mokyklų bendruomenes subūrė didžiausias visuomeninis projektas Lietuvoje „Drąsinkime ateitį“.

Išvykos į "Siemens" areną dalyviai

„Paskutinio skambučio“ šventei vadovavo kostiumuotas aktorius Leonardas Pobedonoscevas, tapęs klasės lyderiu, ir jo kolega – gatvės padauža – Audrius Bružas.

Iš visos Lietuvos suvežti mokiniai linksminosi, skambant Marijaus Mikutavičiaus, Alano Chošnau, Mokinukių, Evelinos Anusauskaitės, Violetos ir Viliaus Tarasovų, Yvos, Manto Jankavičiaus, 69 danguje, Augustės, Vaido, Stano, Mios bei Justo dainoms.

Su mokslo metų pabaiga iš mokyklų ištrūkusius Lietuvos moksleivius sveikino prezidentas Valdas Adamkus, vaiko teisių apsaugos kontrolierė Rimantė Šalaševičiūtė, Vilniaus meras Juozas Imbrasas, kūrybiškumo pamoką išdėstė grupės „Antis“ lyderis Algirdas Kaušpėdas ir kiti.

Išvykos į "Siemens" areną dalyviai

Klubiečių susitikimas „Jaunimo galimybių mugėje“

Gegužės 14 dieną mokyklos klubo „Išgirsk draugą“ devyni mokiniai, vadovaujami soc. pedagogės Vidos Ringienės, dalyvavo Rietavo kultūros centre organizuotame renginyje „Jaunimo galimybių mugė“. Renginį organizavo Rietavo savivaldybės jaunimo reikalų taryba. Klubiečiai renginyje pristatė savo veiklą, atsakinėjo į jaunimo iš įvairių klubų ir organizacijų klausimus. Mūsų mokiniai buvo paruošę vaizdinę medžiagą su fotografijomis iš savo organizuotų renginių.

Mūsų klubiečiams patiko kitų jaunimo organizacijų – skautų, šaulių, „Progreso“, „Rivos“ šokėjų ir kt. – prisistatymai. Renginio dalyviai diskutavo savivaldybės jaunimo užimtumo organizavimo tema.

Klubiečiai jaunimo galimybių mugėje

Buvo smagu save parodyti ir kitus pamatyti!

Stiprūs ne tik vyrai

Rankų lenkimo čempionato dalyvės

Gegužės 11 dieną Lietuvos 13-ame rankų lenkimo suaugusiųjų čempionate, vykusiame Tauragėje, mūsų mokyklos dešimtokė Monika Razutytė užėmė III-ą vietą, o devintokė Vaida Narbutaitė – IV-ą vietą (savo svorio kategorijose). Šiame čempionate dalyvavo dar dvi 10-os klasės mokinės – Simona Norvaišaitė bei Kristina Čerkauskaitė. Mergaites treniruoja kūno kultūros mokytojas Sigitas Kažukauskas.

Beje, Monikai Razutytei tai jau ne pirmas laimėjimas. Balandžio mėnesį mergina Telšių apskrities sporto žaidynėse rankų lenkimo varžybose iškovojo IV-ą vietą.

Monika Razutytė užėmė III-ą vietą