Spalio 25 d. Lietuvoje minima Konstitucijos diena

"Gyva" trispalvė

Mokinių klubo „Išgirsk draugą“ nariai pakvietė visus mokinius ir mokytojus spalio 24 dieną ateiti apsirengusius viena iš Lietuvos vėliavos spalvų. Susirinkę mokyklos salėje bandėme padaryti „gyvą“ vėliavą. Klubiečiai trumpai supažindino su Lietuvos Konstitucija.

1992 m. spalio 25 d. įvykusiame referendume Lietuvos piliečiai priėmė dabartinę Lietuvos Respublikos Konstituciją. Konstitucija yra pagrindinis valstybės įstatymas, kuriame nustatyta valstybės santvarka, piliečių teisės ir pareigos. Vadovaujantis Konstitucija, rengiami kiti įstatymai, taikomi atskiroms politikos, ūkio, kultūros sritims.

Renginio akimirka

Paaiškėjo tarpklasinių futbolo varžybų nugalėtojai

Visą rugsėjo mėnesį mūsų mokykloje vyko tarpklasinės futbolo varžybos. Jose pareiškė norą dalyvauti keturios komandos: septintokai, aštuntokai, devintokai ir dešimtokai. Kiekviena komanda stengėsi kuo geriau pasirodyti, nes šių ir būsimų kitų varžybų rezultatai lems kuri klasė mokslo metų pabaigoje bus pripažinta sportiškiausia mokyklos klase.

Ketvirti šiame turnyre liko jauniausi dalyviai – septintokai, kuriems nepavyko iškovoti nė vienos pergalės. Treti liko aštuntokai, įveikę septintokus rezultatu 3:0. Atkakliausia kova vyko dėl pirmos vietos, į kurią pretendavo devintokai ir dešimtokai. Principinėje kovoje dešimtokai įveikė devintokus rezultatu 6:3 ir tapo čempionais, o devintokai liko antri.

Mokytojų dienos šventės akimirkos

Dešimtokai perima mokytojų pareigas

Mokytojau,
Eini į klasę įprastą ir jaukią,
Verti dienyną pilną pavardžių
Ir vis džiaugies, kai žodžio tavo laukia
Tiek daug veržlių, žvalių, smalsių akių.

Kęstutis tapo pirmokų mokytojumi

Mieli mokytojai!

Sveikiname su Tarptautine Mokytojo diena ir linkime ištvermės, kantrybės, kūrybiškumo darbe. Būkite tvirti ir kantrūs net ir tada, kai atrodys, kad dirbate be prasmės. Spalio 3 dieną Jums siūlome pailsėti, pakeisti aplinką, pabūti dešimtokų „kailyje“.

Arnoldas moko penktokus istorijos

Renata tapo priešmokyklinės grupės auklėtoja

Rudenėlis atkeliavo

Renginio dalyviai susirinko bibliotekoje

Prasidėjus mokslo metams bibliotekininkė B.Mažikienė pakvietė pradinių klasių mokinius papuošti biblioteką savo piešinukais.

Buvo paskelbtas konkursas „Rudenėlis atkeliavo“. Mokiniai labai noriai piešė ir nešė piešinukus. Prisidėjo ir vyresniųjų klasių mokiniai.

Spalio 2-ą dieną buvo suorganizuotas renginys, kuriame vaikučiai savo piešinukus aptarė su visais susirinkusiais draugais. Šį renginį vedė 5-os klasės mokinė Agnė Daračiūtė, kuri už aktyvumą buvo apdovanota padėkos raštu.

Renginio vedančioji - penktokė Agnė Daračiūtė