Amatų mugės šurmulyje

Lapkričio 28 dieną mokykloje vyko tradicinis „Amatų mokyklėlės“ renginys. Šis penktą kartą vykstantis renginys organizuojamas vykdant projektą „Ka klestietom žemelė žemaitiū, rek pradietė nu jaunū žemaitokū“.

Renginio vedantieji - pavaduotoja I.Monstavičienė ir mokytojas V.Andriuška

Su puikia nuotaika ir liaudiška muzika svetingi šeimininkai žvejas (mokytojas Vincas Andriuška) ir jo pati (pavaduotoja Ilona Monstavičienė) pasitiko svečius, kurių susirinko gana daug: Rietavo seniūnijos seniūnas Romanas Jurčius, mokytojai ir mokiniai iš Klaipėdos raj. Lapių pagrindinės mokyklos, iš Rietavo L.Ivinskio gimnazijos, „Aušros“ katalikiškos mokyklos ir iš meno mokyklos.

Mokytoja M.Kneižienė atvyko iš Rietavo L.Ivinskio gimnazijos

Svečiai buvo pavaišinti rūkyta žuvimi ir namine duona, atsigaivino gardžia gira.

Ne tik šeimininkai linksmino svečius, bet ir svečiai prisistatė nuotaikingomis dainomis ir žaidimais. Ypač turtingi lietuviškais papročiais atvyko Lapių moksleiviai. Jie tiek daug dainų ir šokių mokėjo, kad ir kitus sumanė išmokyti. Šoko visi – ir jauni, ir vyresni.

Svečiai iš Klaipėdos rajono Lapių pagrindinės mokyklos

Šoka visi - jauni ir seni

Šio renginio tikslas buvo ugdyti jaunų žmonių meilę savo kraštui ir savo gimtajai tarmei. Sveteliai ir namiškiai tarpusavy žemaitiškai rokavosi, žemaitiškas dainas dainavo.

Liaudiškas dainas dainavo mūsų mokyklos mergaitės

Renginio sumanytoja ir organizatorė Ilona Monstavičienė padėkomis ir suvenyrais atsidėkojo ir svečiams, ir saviškiams.

Amatų mugės organizatorė pavaduotoja Ilona Monstavičienė

Mieliausio pliušinio žaisliuko rinkimai

Mieliausio pliušinio žaisliuko rinkimai

Akimirkos iš pirmokų ir penktokų krikštynų

Pirmokėliai krikštymoms paruošė programėlę

Ketvirtokai ruošiasi krikštynoms

Dešimtokai į renginį išsiveda penktokus - "krikšto vaikus"

Penktokai krikštynų proga pasipuošė "uniformomis"

Merginų rankų lenkimo pirmenybės

Lapkričio 14 dieną mūsų mokyklos merginų komanda dalyvavo Plungės rajono ir Rietavo savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų merginų rankų lenkimo atvirose pirmenybėse, kurios vyko Nausodžio seniūnijoje.

Kaip ir pernai mūsų merginoms sekėsi puikiai. Iš 9 dalyvavusių komandų mūsų merginoms atiteko antroji vieta.
Svorio kategorijoje iki 50 kg dešimtokė Vaida Narbutaitė užėmė I-ą vietą, II-a vieta atiteko taip pat mūsiškei septintokei Ritai Urbonaitei. Svorio kategorijoje iki 55 kg devintokė Raimonda Grevytė liko ketvirta.

Puikiai varžybose pasirodė ir buvusios mūsų mokyklos mokinės, dabar Rietavo L.Ivinskio gimnazijos vienuoliktokės: savo svorio kategorijoje Kristina Čerkauskaitė buvo trečia, o Monika Razutytė eilinį kartą tapo čempione.

Papildomai surengtų absoliučių kategorijų varžybų nugalėtoja tapo Rita Urbonaitė. Prizo nepelnė, bet puikiai pasirodė ir septintokė Reda Grevytė.

Belieka pasidžiaugti mūsų merginų puikiais rezultatais ir palinkėti joms sėkmės kitose varžybose.

Merginų treneris – kūno kultūros mokytojas Sigitas Kažukauskas