Amatų mugės šurmulyje

Lapkričio 28 dieną mokykloje vyko tradicinis „Amatų mokyklėlės“ renginys. Šis penktą kartą vykstantis renginys organizuojamas vykdant projektą „Ka klestietom žemelė žemaitiū, rek pradietė nu jaunū žemaitokū“.

Renginio vedantieji - pavaduotoja I.Monstavičienė ir mokytojas V.Andriuška

Su puikia nuotaika ir liaudiška muzika svetingi šeimininkai žvejas (mokytojas Vincas Andriuška) ir jo pati (pavaduotoja Ilona Monstavičienė) pasitiko svečius, kurių susirinko gana daug: Rietavo seniūnijos seniūnas Romanas Jurčius, mokytojai ir mokiniai iš Klaipėdos raj. Lapių pagrindinės mokyklos, iš Rietavo L.Ivinskio gimnazijos, „Aušros“ katalikiškos mokyklos ir iš meno mokyklos.

Mokytoja M.Kneižienė atvyko iš Rietavo L.Ivinskio gimnazijos

Svečiai buvo pavaišinti rūkyta žuvimi ir namine duona, atsigaivino gardžia gira.

Ne tik šeimininkai linksmino svečius, bet ir svečiai prisistatė nuotaikingomis dainomis ir žaidimais. Ypač turtingi lietuviškais papročiais atvyko Lapių moksleiviai. Jie tiek daug dainų ir šokių mokėjo, kad ir kitus sumanė išmokyti. Šoko visi – ir jauni, ir vyresni.

Svečiai iš Klaipėdos rajono Lapių pagrindinės mokyklos

Šoka visi - jauni ir seni

Šio renginio tikslas buvo ugdyti jaunų žmonių meilę savo kraštui ir savo gimtajai tarmei. Sveteliai ir namiškiai tarpusavy žemaitiškai rokavosi, žemaitiškas dainas dainavo.

Liaudiškas dainas dainavo mūsų mokyklos mergaitės

Renginio sumanytoja ir organizatorė Ilona Monstavičienė padėkomis ir suvenyrais atsidėkojo ir svečiams, ir saviškiams.

Amatų mugės organizatorė pavaduotoja Ilona Monstavičienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*