Merginų rankų lenkimo pirmenybės

Lapkričio 14 dieną mūsų mokyklos merginų komanda dalyvavo Plungės rajono ir Rietavo savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų merginų rankų lenkimo atvirose pirmenybėse, kurios vyko Nausodžio seniūnijoje.

Kaip ir pernai mūsų merginoms sekėsi puikiai. Iš 9 dalyvavusių komandų mūsų merginoms atiteko antroji vieta.
Svorio kategorijoje iki 50 kg dešimtokė Vaida Narbutaitė užėmė I-ą vietą, II-a vieta atiteko taip pat mūsiškei septintokei Ritai Urbonaitei. Svorio kategorijoje iki 55 kg devintokė Raimonda Grevytė liko ketvirta.

Puikiai varžybose pasirodė ir buvusios mūsų mokyklos mokinės, dabar Rietavo L.Ivinskio gimnazijos vienuoliktokės: savo svorio kategorijoje Kristina Čerkauskaitė buvo trečia, o Monika Razutytė eilinį kartą tapo čempione.

Papildomai surengtų absoliučių kategorijų varžybų nugalėtoja tapo Rita Urbonaitė. Prizo nepelnė, bet puikiai pasirodė ir septintokė Reda Grevytė.

Belieka pasidžiaugti mūsų merginų puikiais rezultatais ir palinkėti joms sėkmės kitose varžybose.

Merginų treneris – kūno kultūros mokytojas Sigitas Kažukauskas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*