Kalėdinis karnavalas mokykloje

Kalėdinio karnavalo šventė

Šeštokų Kalėdinis pasirodymas

Linksminasi pradinukai

Piešinių konkursas „Kalėdų belaukiant“

Gruodžio 11 dieną vyko pradinių klasių mokinių piešinių konkursas „Kalėdų belaukiant“. Konkursą organizavo bibliotekininkė Birūta Mažikienė.

Vaikai iš anksto žinojo apie konkursą, noriai piešė piešinukus ir nešė į biblioteką. Renginį vedė šetos klasės mergaitės. Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti dovanėlėmis, knygutėmis.

Piešinių konkursas "Kalėdų belaukiant"

Konferencija gabiems moksleiviams „Ateitis priklauso mums!?“

Renginio vedančioji pavaduotoja Ilona Monstavičienė kalbina knygučių autorių Roką Drukteinį

Gruodžio 5 d. mokykloje buvo organizuota konferencija gabiems „Ateitis priklauso mums?!“. Jos metu buvo skaitomi pranešimai, kuruos mokiniai padarė su „Photo Story“, „Power Point“ programomis. 9 klasės mokinė Oksana Žadeikytė kartu su mokytoja metodininke Loreta Osokina paruošė pranešimą „Matematikos šaly…“. Jos klasės draugas Alfredas Drukteinis su mokytoja Ilona Monstavičiene parengė pranešimą „Mano hobis – futbolas“. 8 klasės mokinė Sigita Jonušaitė kartu su informatikos mokytoja Asta Grausliene pristatė „Akimirkas iš mokyklos gyvenimo“. 6 klasės mokinė Vilma Ringytė ir anglų kalbos mokytoja Genovaitė Jonušienė su „Photo Story“ programa iliustravo Jono Aisčio eilėraštį „Peizažas“. Kiti mokiniai deklamavo eilėraščius, dainavo dainas. Šeštokai papasakojo apie žemynus.

Sigita Jonušaitė pristato "Akimirkas iš mokyklos gyvenimo"

Šeštokai supažindina su pasaulio žemynais

Turėjome svečių iš kitų savivaldybės mokyklų. Savos kūrybos eilėraščius skaitė Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos 8a klasės mokinė Vaida Starkutytė, o jos klasiokė Goda Štarolytė rodė savo piešinius ir pasakojo, kaip dailė tapo jos pomėgiu. Goda jau yra organizavusi ne vieną savo darbų parodą. Rietavo meno mokyklos mokinys Ovidijus Žilius atliko kelis kūrinius trimitu.

Viešnios iš L.Ivinskio gimnazijos Goda Štarolytė ir Vaida Starkutytė

Visi dalyviai ir jų kuratoriai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis. Pranešėjams įteiktos padėkos. Po konferencijos visi rinkosi „prie apvalaus stalo“, prie kurio dalijosi konferencijos įspūdžiais.

Konferenciją organizavo pavaduotoja Ilona Monstavičienė.