Išvyka į Rietavo policijos komisariatą

Sausio 29-ą dieną mūsų mokyklos 9-os ir 10-os klasių mokiniai turėjo progos pabuvoti Rietavo policijos komisariate.

Policijos komisariate mokinius sutiko ir ekskursijos gidu buvo PK viršininko pavaduotojas Vaidas Kurmis. Apžiūrėję komisariato patalpas (net kameras, kur laikomi pažeidėjai) visi susirinko konferencijų salėje, kur buvo tęsiamas pokalbis apie policijos veiklą, funkcijas, policijos pareigūnų teises ir pareigas. Komisaro pavaduotojas V.Kurmis nepamiršo mokiniams priminti apie jų teises ir pareigas, galimas sankcijas ir baudas, padarius pažeidimą.

Po malonaus pokalbio, diskusijų, mokiniai turėjo galimybę apžiūrėti policijos pareigūnų ginklus. Mokiniai šia neįprasta ekskursija liko labai patenkinti.

Konkursas „Išgelbėk draugą“

Renginio dalyviai ir svečiai

Sausio 26 dieną mokykloje vyko mokinių klubo organizuotas konkursas „Išgelbėk draugą“. Jame dalyvavo 6-10 klasių komandos. Konkurso tikslas – pasimokyti teikti pirmąją pagalbą nelaimingų atsitikimų atvejais. Mokiniams teko ir kaulų lūžius, ir išnirimus tvarkyti, ir gelbėti draugą širšei įgėlus ar gyvatei įkandus. Felčerė Natalija Čerkauskienė stebėjo ir vertino mokinių atliekamas užduotis. Geriausiai sekėsi vyriausiems. I-a vieta atiteko 10-os klasės komandai, II-a vieta – aštuntokams, o III-ą vietą iškovojo devintokai.

Dešimtokės "gelbėja" klasės draugą

Konkursą organizuoti ir komandoms pasiruošti padėjo socialinė pedagogė Vida Ringienė.