Užgavėnių šventė Žadvainuose

Užgavėnių šventė Žadvainuose

Užgavėnių šventė Žadvainuose

Užgavėnių šventė Žadvainuose

Užgavėnių šventė Žadvainuose

Valentino dienos šventė

Šventės dalyviai

Šiemet nuotaikingą Valentino dienos šventę organizavo dešimtokė Rūta Siminaitė, jai talkino septintokė Reda Grevytė. Susirinkusioms poroms mergaitės sugalvojo daug įdomių užduočių: sukurti meilės laišką, pašokti valsą, užrištomis akimis surasti ant žemės išdėliotus daiktus ir pan. Komisija poroms negailėjo balų. I-ąją vietą iškovojo daugiausia balų surinkusi ir labiausiai žiūrovams patikusi „itališka“ porelė devintokė Raimonda Grevytė ir dešimtokas Robertas Bertašius.

Valentiškiausia pora - Raimonda ir Robertas

Vasario 16 minėjimas

Vasario 16 minėjimas

Vasario 13-osios rytą mokiniai ir mokytojai susirinko į sporto salę, kur vyko iškilmingas Nepriklausomybės dienos minėjimas. Mokyklos direktorius Algimantas Saročka pasakė sveikinimo žodį, devintos klasės mokinės Raimonda Grevytė ir Oksana Žadeikytė priminė istorinius faktus. Minėjimą užbaigė lyriškos mokytojo Irmanto Patacko ir šeštos klasės mergaičių atliekamos dainos.

Pergalė krepšinio varžybose

Vasario 11 d. grupelė mūsų mokyklos mokinių važiavo į Tverus, kur jau kelinti metai vyksta kaimo mokyklų „3×3“ krepšinio varžybos.

Nuvažiavus į Tverus mūsų merginų ir vaikinų komandos susipažino su priešininkų komandomis. Nustebom, kad komandų susirinko nedaug: dvi merginų, trys vaikinų.

Pirmos žaisti pradėjo mergaitės. Medingėnų komandos priešininkės iš pirmo žvilgsnio neatrodė stiprios, bet žaidimui įpusėjus, mūsų nuomonė pasikeitė. Tačiau kad ir kokia stipria ginyba ir puolimu pasižymėjo medingėniškių mergaitės, rezultatu 6:3 nugalėjom mes, žaidvainiškės. Taigi I-oji vieta atiteko mūsų merginų komandai: dešimtokėms Rūtai Siminaitei, Vaidai Narbutaitei, Renatai Skurdelytei.

Mūsų vaikinų komandai sekėsi ne taip gerai, jie užėmė paskutinę, tačiau nemažiau garbingą III-ą vietą. Pirma liko Tverų vaikinų komanda, o antri – medėngėniškiai.

Po komandinių krepšinio varžybų buvo surengtos tritaškių mėtymo varžybos, kuriose galėjo dalyvauti visi norintys ir taikliai mėtantys. Vieniems sekėsi geriau, kitiems – prasčiau. Smagu, kad tarp nugalėtojų buvo ir mūsų dešimtokė Rūta, kuri užėmė II-ą vietą.

Krepšinio varžybos buvo kupinos įspūdžių ir laimėjimų. Esame dėkingi kūno kultūros mokytojui Sigitui Kažukauskui, kuris mus treniruoja.

Rūta Siminaitė, 10 klasė