Pergalė krepšinio varžybose

Vasario 11 d. grupelė mūsų mokyklos mokinių važiavo į Tverus, kur jau kelinti metai vyksta kaimo mokyklų „3×3“ krepšinio varžybos.

Nuvažiavus į Tverus mūsų merginų ir vaikinų komandos susipažino su priešininkų komandomis. Nustebom, kad komandų susirinko nedaug: dvi merginų, trys vaikinų.

Pirmos žaisti pradėjo mergaitės. Medingėnų komandos priešininkės iš pirmo žvilgsnio neatrodė stiprios, bet žaidimui įpusėjus, mūsų nuomonė pasikeitė. Tačiau kad ir kokia stipria ginyba ir puolimu pasižymėjo medingėniškių mergaitės, rezultatu 6:3 nugalėjom mes, žaidvainiškės. Taigi I-oji vieta atiteko mūsų merginų komandai: dešimtokėms Rūtai Siminaitei, Vaidai Narbutaitei, Renatai Skurdelytei.

Mūsų vaikinų komandai sekėsi ne taip gerai, jie užėmė paskutinę, tačiau nemažiau garbingą III-ą vietą. Pirma liko Tverų vaikinų komanda, o antri – medėngėniškiai.

Po komandinių krepšinio varžybų buvo surengtos tritaškių mėtymo varžybos, kuriose galėjo dalyvauti visi norintys ir taikliai mėtantys. Vieniems sekėsi geriau, kitiems – prasčiau. Smagu, kad tarp nugalėtojų buvo ir mūsų dešimtokė Rūta, kuri užėmė II-ą vietą.

Krepšinio varžybos buvo kupinos įspūdžių ir laimėjimų. Esame dėkingi kūno kultūros mokytojui Sigitui Kažukauskui, kuris mus treniruoja.

Rūta Siminaitė, 10 klasė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*