Rankų lenkimo čempionatas

Kovo 28 dieną Šilutėje vyko Lietuvos XIII jaunimo rankų lenkimo sporto varžybos (čempionatas). Jame pirmą kartą Rietavo savivaldybės gyvavimo istorijoje dalyvavo ir rietaviškių komanda, sudaryta iš Žadvainių pagrindinės mokyklos ir Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos moksleivių. Nepaisant to, kad pirmą kartą dalyvavome kaip atskira savivaldybės komanda, pasiekėme puikių rezultatų. Mūsų komanda iškovojo net septynis medalius, o komandinėje įskaitoje iš 10-ies komandų iškovojome 4-ą vietą ir pelnėme 63 įskaitinius taškus Rietavo savivaldybei. Į priekį praleidome tik 1-ą vietą iškovojusius šilutiškius, 2-ą – skuodiškius ir 3-ą – mažeikiškius. Šios komandos turi labai gilias šios sporto šakos tradicijas ir didelę tokių varžybų patirtį.

Individualiose varžybose svorio kategorijoje iki 45 kg puikiai pasirodė Lauryno Ivinskio gimnazijos moksleivė Dainora Nesteckytė, kuri nepaliko jokių vilčių priešininkėms ir iškovojo pirmąsias vietas tiek kairiąja, tiek dešiniąja ranka. Svorio kategorijoje iki 50 kg žadvainiškė Rita Urbonaitė kairiąja ranka iškovojo I-ą vietą, nugalėjusi daugkartinę šios kategorijos laimėtoją iš Mažeikių, o dešiniąja ranka tai pačiai sportininikei po itin atkaklios kovos nusileido ir iškovojo – II-ą vietą. Svorio kategorijoje iki 55 kg labai nedaug trūko iki medalio žadvainiškei Vaidai Narbutaitei, kuri liko 4-oje vietoje. Svorio kategorijoje iki 60 kg dešiniąja ranka Lauryno Ivinskio gimnazijos moksleivė Kristina Čerkauskaitė (buvusi mūsų mokyklos mokinė) iškovojo III-ą vietą. Svorio kategorijoje virš 70 kg buvusi žadvainiškė Monika Razutytė (dabar gimnazijos moksleivė) tiek kairiąja, tiek dešiniąja ranka iškovojo III-iąsias vietas.

Komandos sudėtyje pirmą kartą buvo Lauryno Ivinskio gimnazijos moksleivės Milda Jonušaitė ir Snieguolė Piekutė, kurioms medalių iškovoti nepavyko, bet šioms mergaitėms dar viskas prieš akis. Žadvainiškiui Justinui Steniuliui taip pat nepavyko iškovoti prizinės vietos.

Po tokio puikaus pasirodymo rankų lenkimo federacijos viceprezidentas pakvietė rietaviškius gegužės 9 dieną dalyvauti Lietuvos suaugusiųjų rankų lenkimo čempionate Skuode. Reikia palinkėti mūsų sportininkams gerų startų.

Žadvainių pagr. mokyklos kūno kultūros mokytojas Sigitas Kažukauskas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*