Mes esam žemės vaikai

Balandžio 2 dieną mokykloje įvyko Žemės dienos paminėjimo baigiamasis renginys „Mes esam žemės vaikai“. Renginį organizavo mokinių klubo „Išgirsk draugą“ vadovė Vida Ringienė ir chemijos mokytoja Vaida Katauskienė.

Renginio viešnios - Rietavo savivaldybės ekologė Jūratė Bitarytė (pirma iš kairės) ir Rietavo L.Ivinskio gimnazijos chemijos mokytoja Rasa Budreckienė (trečia iš kairės)

Šventėje dalyvavusi Rietavo savivaldybės ekologė Jūratė Bitarytė kvietė visus balandžio 18 dieną dalyvauti akcijoje „Darom’09“. Akcijos tikslas – rinkti bei rūšiuoti atliekas užterštose vietose, skatinti tausoti ir prižiūrėti gyvenamąją aplinką Lietuvoje bei ugdyti lietuvių vienybę, siekiant visuomenei svarbių tikslų.

Rietavo L.Ivinskio gimnazijos chemijos mokytoja Rasa Budreckienė, atvykusi į renginį su mokiniais, pristatė savo mokyklos ekologų būrelio metinę veiklą. Už aktyvią gamtosauginę veiklą gimnazijai įteiktas tarptautinis apdovanojimas – Žalioji vėliava ir tarptautinis Gamtosaugos mokyklų programos sertifikatas.

Mokytoja Vaida Katauskienė padarė pranešimą „Ekologinė pėda“, kuriame vaizdžiai pristatė mūsų civilizacijos didžiulius vartojimo tempus ir kvietė kuo daugiau dėmesio skirti aplinkosaugai ir kiek įmanoma sumažinti vartojimą.

Mokytojos Vaidos Katauskienės pranešimas "Ekologinė pėda"

Po rimtosios dalies renginio vedančiosios Raimonda Grevytė ir Vaida Narbutaitė pakvietė mūsų mokyklos 8-10 klasių mokinius ir rietaviškius susiburti į komandas ir sudalyvauti linksmoje viktorinoje. Komandų nariams teko atsakinėti į klausimus, įminti mįsles, dainuoti dainas, žaisti judruosius žaidimus. Nugalėtojų nebuvo, nugalėjo draugystė: mokiniai susibičiuliavo, mokėsi bendradarbiauti ir kartu priimti sprendimus.

Viktorinos akimirkos

Viktorinos akimirkos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*