Akimirkos iš šventės „Ak, ta vaikystė“

Pradinukai sveikina visus su Vaikystės švente

Teatro būrelio pasirodymas

Skamba linksmos melodijos

Dainuoja merginų ansamblis

Gegužė – mėnuo be smurto

"Svajonių laivelių" plukdymas

Gegužės mėnuo mokykloje paskelbtas kaip „Mėnuo be smurto prieš vaikus“. Socialinė pedagogė Vida Ringienė kartu su mokinių klubo nariais visą mėnesį vykdo įvairias akcijas. Buvo renkami draugiškiausi bendraklasiai, kiekviena klasė piešė širdies formos plakatus tema „Visi gyvenkime draugiškai“. Jau šeštus metus tęsdami akciją „Svajonių laiveliai“ plukdėme Jūros upe laivelius su savo svajonėmis. Paminėjome Tarptautinę šeimos dieną: mažieji piešė savo šeimas ir saulutes, vyresnieji – plakatus su linkėjimais šeimoms. Dar laukia smagios varžybos – „Futbolas be keiksmažodžių“, kuriose susirungs mokytojų ir mokinių komandos.

Tikimės, kad įvykdę šias akcijas tapsime draugiškesni, pakantesni vieni kitiems.

Visi gyvenkime draugiškai

Žemėlapių konkursas „Gyvename vieningame pasaulyje“

Mūsų mokyklos šeštokai dalyvavo tarptautiniame Barbaros Petchenik vaikų žemėlapio konkurse, kurį Lietuvoje organizavo Jaunųjų kartografų draugija ir HNIT-BALTIC, UAB. Konkursas kvietė visus vaikus iki 15 metų amžiaus atskleisti savo meninius sugebėjimus, geografinį suvokimą, globalų požiūrį į viso pasaulio regionus, šalių skirtumus ir bendrumus, domėjimąsi geografija bei kartografija.

Mūsų šeštokai pasaulio žemėlapį numezgė vašeliu, įrėmino kaip paveikslą ir išsiuntė konkurso organizatoriams. Žemėlapio mezgimo idėjos autorė – geografijos mokytoja Asta Grauslienė. Ir štai gauta gera žinia: mūsų žemėpalis pateko į geriausiųjų šimtuką. Iš viso buvo atsiųsta beveik 900 darbų iš įvairių Lietuvos mokyklų.

Nuo balandžio 30 dienos iki gegužės 30 dienos Lietuvos vaikų ir jaunimo centro patalpose veikia geriausių vaikų žemėlapio konkurso „Gyvename vieningame pasaulyje“ darbų paroda.