Mokyklos mokinių prezidento rinkimai

Spalio 23 d. (penktadienį) mokykloje vyko mokyklos mokinių prezidento rinkimai.

Pirmoji norą į kandidatus buvo pareiškusi 8-os klasės mokinė Rita Urbonaitė, o po padrąsinimų kandidatuoti panoro ir 7-os klasės mokinė Vilma Ringytė. Iš viso balsavimo teisę turėjo 77 mokiniai, bet balsavo tik 63 5-10 klasių mokiniai.

Rita Urbonaitė surinko 13 balsų, O Vilma Ringytė 50 balsų. Sveikiname 7-os klasės mokinę Vilmą Ringytę tapus mokyklos prezidente!

Patvirtintas naujas mokyklos direktorius

Spalio 22 d. Rietavo savivaldybės taryba patvirtino Sigitą Kažukauską naujuoju Žadvainių pagrindinės mokyklos direktoriumi.

Sigitas Kažukauskas gimė 1973 m. balandžio 17 d. Rietave. 2001 m. Lietuvos kūno kultūros akademijoje įgijo edukologijos bakalauro laipsnį ir kūno kultūros mokytojo kvalifikaciją. Šiuo metu Klaipėdos universitete studijuoja kūno kultūros pedagogikos magistrą.

Sigitas Kažukauskas Žadvainių pagrindinėje mokykloje dirba nuo 2003 m. Jo pagrindinės pareigos – kūno kultūros vyr. mokytojas, be to, turi žmogaus saugos pamokų, vadovauja sporto būreliui. S. Kažukausko parengti mokiniai sėkmingai dalyvauja įvairiose savivaldybės ir respublikinėse varžybose, mokytojas padeda įgyvendinti įvairius projektus. S.Kažukauskas kruopštus, gerbiamas mokinių ir tėvų, atsakingas, pareigingas, komunikabilus, gerai ir greitai įsisavinantis žinias, besidomintis naujovėmis bei savo specialybės pedagogika.

Mokyklos direktorius Sigitas Kažukauskas

Mokytojų dienos šventės akimirkos

Dešimtokė Raimonda "auklėja" priešmokyklinukus

Septintokams pamoką veda dešimtokas Mindaugas

Mokytojų kolektyvas su jaunaisiais padėjėjais dešimtokais Karoliu ir Rolandu