Konkursas „Pasaulinės AIDS dienos“ paminėjimui

Gruodžio 1-ąją po pamokų mokiniai rinkosi į salę, kur vyko 7-10 klasių konkursas, skirtas paminėti pasaulinei AIDS dienai.

Konkursą organizavo socialinė pedagogė Vida Ringienė ir mokinių klubas „Išgirsk draugą“. Prieš prasidedant konkursui, V.Ringienė perskaitė pranešimą „Saugok kitus ir save nuo AIDS“. Socialinės pedagogės parengtose skaidrėse moksleiviai pamatė susirgimo AIDS liga statistiką Lietuvoje ir pasaulyje, sužinojo apie ŽIV viruso plitimo būdus, apsisaugojimo priemones.

Renginio vedančiosios Sigita ir Oksana

Konkurso metu buvo tikrinamos moksleivių žinios apie AIDS, žaidžiamas žaidimas-dėlionė, kurio metu reikėjo iš žodžių skiemenų sudėti žodžius, įvardijančius kelius, kuriais ŽIV virusas neplinta. Sudėtingiausia moksleiviams pasirodė trečioji užduotis – suvaidinti iš anksto paruoštas situacijas, kurių pabaigą reikėjo patiems sugalvoti, t.y. rasti sprendimą, kaip elgtis su šalia gyvenančiu artimu žmogum, sergančiu AIDS. Na, ir pabaigoje visų laukė linksma užduotis – sukurti ketureilį apie kovą prieš AIDS.

Komandos dalyvavo noriai, sirgaliai juos aktyviai palaikė. Geriausias žinias parodė devintos klasės komanda. Sveikiname devintokus!

Aštuntokų komanda