Šeštasis tradicinis stalo teniso turnyras

Baigiantis žiemai į Žadvainių pagrindinės mokyklos sporto salę rinkosi buvę ir esami šios mokyklos moksleiviai, kurie mėgsta sportą. Į tradicinį jau šeštąjį stalo teniso turnyrą buvo užsiregistravę beveik 30 dalyvių. Iš įvairių miestų bei miestelių rinkosi buvę moksleiviai. Dalyvių atvyko tikrai gausiai, kas rodo, kad Žadvainiuose stalo tenisas tikrai populiarus.

Dalyviai varžėsi trijose grupėse: vyrų, vaikinų ir merginų. Kiekvienoje grupėje žaidžiančių skaičius buvo nemažas.

Vyrų grupėje 3-ąją vietą iškovojo praėjusių metų turnyro nugalėtojas Rolandas Judeikis. Antroji vieta atiteko Andriui Černeckiui, o nugalėtoju tapo ir pereinamąją taurę iškovojo Algimantas Krajinas.

Vaikinų grupėje 3-ąją vietą iškovojo Kazimieras Stankevičius, antras liko Marius Kalnius, o pirmąją vietą iškovojo Mantas Judeikis.

Merginų grupėje 3-ąją vietą iškovojo Armanda Vinagradovaitė, antra liko Viktorija Judeikytė, o čempione tapo ir pereinamąją taurę iškovojo Rūta Kalniūtė. Pasibaigus kovoms grupėse, sportininkai stojo į kovą mišrių dvejetų varžybose. Čia 3-ąją vietą iškovojo Rūta Siminaitė ir Algimantas Krajinas, antroje vietoje liko Rūta Kalniūtė ir Rolandas Judeikis, o pirmąją vietą iškovojo Viktorija Judeikytė ir Andrius Černeckis.

Varžybų pabaigoje visi prizininkai ir nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais, medaliais ir pereinamosiomis taurėmis. Individualiais prizais buvo apdovanotas jauniausias turnyro dalyvis Marius Kalnius ir vyriausia turnyro dalyvė Stefanija Pabijonienė. Taip pat buvo apdovanoti ir nuolatiniai turnyro dalyviai, kurie nepraleido nė vieno turnyro, tai Rūta Kalniūtė ir Andrius Černeckis.

Gerai praleidę laiką ir smagiai pabendravę prie teniso stalų, sportininkai geros nuotaikos paliko gimtuosius Žadvainius su pažadais kitais metais vėl čia sugrįžti.

Žadvainių pagrindinės mokyklos direktorius Sigitas Kažukauskas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*