Žemės dienos paminėjimas mūsų mokykloje

Kovo 20 dieną mokiniai rinkosi į mokyklą gerai nusiteikę – žinojo, kad įprastų pamokų nebus. Jau ne vieną dieną visi, mokiniai ir mokytojai, ruošėsi šią dieną skirti Pasaulinės Žemės dienos paminėjimui. Šventę organizavo socialinė pedagogė Vida Ringienė ir mokinių klubas „Išgirsk draugą“. Jiems talkino geografijos mokytoja Asta Grauslienė.

Žemės dienos minėjimas

Pirma pamoka visiems vyko kartu: mokiniai ir mokytojai prisiminė, nuo kada ir kodėl švenčiama Žemės diena, kada ji pradėta švęsti Lietuvoje. Geografijos mokytoja pademonstravo filmą apie vandenį mūsų planetoje – Žemėje. Buvo akcentuota vandens svarba mūsų gyvenime. Mokiniai diskutavo gamtos išsaugojimo klausimais.

Per antrą pamoką vyko užsiėmimai klasėse: moksleiviai leido laikraštį „Žemė – mūsų namai“. Vieni savo laikraščio puslapyje surašė lietuviškas patarles apie Žemę, kiti – savo kūrybos eilėraščius, pamąstymus apie gamtos išsaugojimą, ekologiją. Veiklos užteko visiems moksleiviams: kas rašė, kas piešė, kiti – savo klasę pavasario spalvomis puošė.

Per sekančią pamoką vyko 5-10 klasių mokinių viktorina. Visi klausimai ir linksmos užduotys buvo gamtos tema. Daugiausia žinių turėjo ir išradingiausi buvo dešimtokai.

Viktorinos akimirkos

Mūsų moksleiviai labai judrūs ir sportiški, todėl ilgai ramiai sėdėti negali. Per ketvirtą pamoką savo taiklumą susirinko išbandyti sporto salėje, kur vyko „Krokodilo“ ir „Snaiperio“ varžybos.

Visus smagiai nuteikia vikrumo užduotys

Renginio pabaigoje mokyklos direktorius S.Kažukauskas apdovanojo visus sportinių varžybų nugalėtojus, pavaduotoja I.Monstavičienė dėkojo visiems čia susirinkusiems, norintiems pažinti gamtą, tausoti jos turtus. Renginio organizatorė V.Ringienė pasidžiaugė mokiniais, kurie leido laikraštį, gilino žinias viktorinoje, kvietė visus prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo, nešiukšlinti, aktyviai dalyvauti pavasarį vyksiančiose aplinkos švarinimo akcijose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*