DAROM 2010 akimirkos

DAROM 2010

DAROM 2010

DAROM 2010

Atvelykio šventės akimirkos

Saulėtą balandžio 12-osios dieną mokykloje vyko tradicinis „Atvelykio“ renginys. Šventę organizavo tikybos mokytojas Irmantas Patackas.

Susirinkusiems salėje moksleiviams mokytojas Irmantas priminė Atvelykio tradicijas, skaidrėse parodė margučių puošimo būdus, raštus ir kompozicijas. Gitarai pritariant, skambėjo mokytojo Irmanto ir mergaičių ansamblio atliekama giesmė ir pavasariniai posmai.

Po koncerto visi skubėjo į kiemą, kur prasidėjo linksmiausias renginio momentas – margučių ridenimo turnyras ir žaidimai.

Mergaičių ansamblio atliekamos giesmės

Margučių ridenimo varžytuvės

Seimo nario apsilankymas

Balandžio 9 dieną į mokyklą atvyko seimo narys Jonas Jagminas. Trumpai pabendravęs su mokytojų kolektyvu, J.Jagminas panoro apžiūrėti mokyklą. Nors seimo narys pas mus lankosi jau ne pirmą kartą, tačiau visad pastebi mokykloje pasikeitimus, pasidžiaugia naujovėmis. Mokyklos bendruomenė dėkinga seimo nariui J.Jagminui už 2007 metais mokyklai skirtą „geltonąjį“ autobusiuką.

Direktorius S.Kažukauskas, pavaduotoja I.Monstavičienė, seimo narys J.Jagminas

Mokykloje lankėsi svečiai iš Vokietijos

Balandžio 8-ą dieną mokyklą aplankė svečiai iš Vokietijos Mendeno miesto – partnerystės draugijos Mendenas-Plungė pirmininkė Ulla Amsler su vyru Peteriu.

Ponai Amsleriai jau eilę metų teikia mokyklai finansinę ir materialinę paramą. Svečiai bendravo su mokytojais, apžiūrėjo mokyklą.

Ulla Amsler (trečia iš dešinės) su vyru Peteriu (antras iš kairės)