Paskutinio skambučio šventė dešimtokams

Į paskutinę pamoką renkasi dešimtokai

Pirmokai kviečia dešimtokus į Paskutinio skambučio šventę

Gero kelio dešimtokams linki kanklininkių ansamblis

Atsisveikinimo dainą atlieka merginų ansamblis

Dešimtokai skaito "testamentą" ir dalija užgyventą turtą

Dešimtokai su mokytojais ir tėveliais

Tūkstantmečio ketvirtokai baigė mokslo metus

Šventinis koncertas

Pradinukai atsisveikina su ketvirtokais

Lengvosios atletikos varžybų rezultatai

Varžybų dalyviai

Gegužės 18 dieną 18-a mūsų mokyklos moksleivių vyko į Rietavo savivaldybės mokyklų lengvosios atletikos varžybas. Moksleiviams sekėsi visose rungtyse, mergaitės iškovojo daug prizinių vietų, berniukus šį kartą lydėjo nesėkmė.

Rezultatai 5-6 klasių grupėje: 100 m bėgime III-ą vietą iškovojo Virginija Jonušaitė, 200 m bėgime taip pat III-a vieta atiteko penktokei Karolinai Norvaišaitei, kamuoliuko metime III-ą vietą užėmė Gintarė Stončiūtė. Dar viena mergaičių III vieta užimta komandinėje estafėje 4 x 100 m.

Rezultatai 7-9 klasių tarpe: 100 m bėgime III-ą vietą iškovojo Vilma Ringytė, 400 m bėgime garbingą I vietą užėmė Rita Urbonaitė, 800 m bėgime taip pat I-a vieta atiteko Agnei Daračiutei, tokioje pačioje trasoje berniukų tarpe Ernestas Urbonas iškovojo III-ą vietą. Šuolyje į tolį III-ą vietą užėmė Reda Grevytė. Granatos metime dvi III-ias vietas iškovojo taip pat mūsiškiai, mergaičių tarpe – Giedrė Straukaitė, berniukų tarpe – Giedrius Kalnius. Ir dar viena prizinė I-oji vieta iškovota komandinėje estafetėje 4 x 100 m.

Mokinius varžyboms ruošė kūno kultūros mokytojas Sigitas Kažukauskas.

Išvyka į Rietavo nuotekų valymo įrenginius

Gegužės 17 dieną 9 klasės mokiniai buvo išvykę į Rietavo nuotekų valymo įrenginius. Ten devintokams vyko biologijos pamoka apie nuotekų valymą. Rietavo komunalinio ūkio specialistas mokiniams parodė kaip valomos nuotekos mechaniniu ir biologiniu būdu. Mokiniai smalsavo, kaip veikia įrengimai, kokie yra vandens valymo etapai, kaip atrodo išvalytas vanduo ir kt. Nemažiau buvo įdomu sužinoti, kaip valdomi visi šie procesai. Mokiniai buvo patenkinti, kad įgijo ne „sausų“ vadovėlinių žinių, o savo akimis pamatė, kaip valomos nuotekos.

Išvykos dalyviai

Mūsų moksleivės dalyvavo rankų lenkimo čempionate

Gegužės 15 dieną Šiauliuose vyko Lietuvos suaugusiųjų rankų lenkimo čempionatas, kuriame dalyvavo ir dvi mūsų mokyklos mokinės. Merginos jau ne pirmą kartą dalyvauja tokiame čempionate ir kasmet parsiveža prizų. 8 klasės moksleivė Rita Urbonaitė iškovojo svorio kategorijoje iki 55 kg dešine ranka II vietą, kaire ranka – III vietą. 10 klasės moksleivė Raimonda Grevytė iškovojo svorio kategorijoje iki 55 kg dešine ranka IV vietą, kaire ranka – V vietą.

Merginas treniruoja mokyklos direktorius kūno kultūros mokytojas Sigitas Kažukauskas.

Gegužė – mėnuo be smurto prieš vaikus

Jau trečius metus Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei Lietuvos Vaikų teisių gynimo organizacijos „Gelbėkit vaikus“ rengiama akcija šiemet skirta vaikų smurto prieš vaikus problemai. Akcija „Gegužė – mėnuo be smurto prieš vaikus“ siekiama ugdyti visuomenės atsakomybę už kiekvieną vaiką ir nepakantumą smurtautojams, šviesti žmones apie vaikų patiriamą smurtą, jo pasekmes, nes vienas efektyviausių smurto prieš vaikus problemos sprendimo būdų – viešosios nuomonės ir visuomenės požiūrio į smurtą apskritai ir pirmiausia į smurtinį elgesį su vaikais keitimas.

Kaip ir kiekvienais metais, prisijungdami prie šios akcijos, plukdėme Jūros upe laivelius su savo svajonėmis. Tikime, kad mūsų svajonės išsipildys.

Mūsų mokykloje akciją „Gegužė – mėnuo be smurto prieš vaikus“ organizuoja mokinių klubas „Išgirsk draugą“ ir jo vadovė socialinė pedagogė Vida Ringienė.

"Svajonių" laivelių plukdymas

"Svajonių" laivelių plukdymas

Apdovanoti piešinių konkurso „Kur tvarka – kelio liepsnai ten nėra“ nugalėtojai

Kasmet mūsų mokyklos mokiniai dalyvauja piešinių ir plakatų konkurse „Kur tvarka – kelio liepsnai ten nėra“, kurį organizuoja Telšių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdyba. Konkurso tikslas – mokinių saugaus gyvenimo nuostatų, pilietinio sąmoningumo ir visuomeninės pozicijos priešgaisrinės saugos srityje formavimas.

Moksleiviai savo piešiniuose vaizdavo ugnį kaip draugą ir priešą, gaisrus buityje, miškuose, jų priežastis, padarinius, gaisrų gesinimo būdus ir kt.

Konkurso nugalėtojai

Gegužės 10 dieną paaiškėjo konkurso nugalėtojai. Net dvi mūsų mokyklos moksleivės užėmė prizines vietas ir buvo pakviestos kartu su mokyklos direktoriumi S.Kažukausku į Rietavo priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje vykusį baigiamąjį renginį. 1-4 klasių tarpe I vieta atiteko mūsų mokyklos ketvirtokei Veronikai Švarcaitei, o 9-10 klasių moksleivių grupėje nugalėjo devintokė Sigita Jonušaitė. Mergaitės buvo apdovanotos atminimo dovanėlėmis ir padėkos raštais.

Veronika Švarcaitė 4 kl., Sigita Jonušaitė 10 kl.