Apdovanoti piešinių konkurso „Kur tvarka – kelio liepsnai ten nėra“ nugalėtojai

Kasmet mūsų mokyklos mokiniai dalyvauja piešinių ir plakatų konkurse „Kur tvarka – kelio liepsnai ten nėra“, kurį organizuoja Telšių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdyba. Konkurso tikslas – mokinių saugaus gyvenimo nuostatų, pilietinio sąmoningumo ir visuomeninės pozicijos priešgaisrinės saugos srityje formavimas.

Moksleiviai savo piešiniuose vaizdavo ugnį kaip draugą ir priešą, gaisrus buityje, miškuose, jų priežastis, padarinius, gaisrų gesinimo būdus ir kt.

Konkurso nugalėtojai

Gegužės 10 dieną paaiškėjo konkurso nugalėtojai. Net dvi mūsų mokyklos moksleivės užėmė prizines vietas ir buvo pakviestos kartu su mokyklos direktoriumi S.Kažukausku į Rietavo priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje vykusį baigiamąjį renginį. 1-4 klasių tarpe I vieta atiteko mūsų mokyklos ketvirtokei Veronikai Švarcaitei, o 9-10 klasių moksleivių grupėje nugalėjo devintokė Sigita Jonušaitė. Mergaitės buvo apdovanotos atminimo dovanėlėmis ir padėkos raštais.

Veronika Švarcaitė 4 kl., Sigita Jonušaitė 10 kl.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*