Lengvosios atletikos varžybų rezultatai

Varžybų dalyviai

Gegužės 18 dieną 18-a mūsų mokyklos moksleivių vyko į Rietavo savivaldybės mokyklų lengvosios atletikos varžybas. Moksleiviams sekėsi visose rungtyse, mergaitės iškovojo daug prizinių vietų, berniukus šį kartą lydėjo nesėkmė.

Rezultatai 5-6 klasių grupėje: 100 m bėgime III-ą vietą iškovojo Virginija Jonušaitė, 200 m bėgime taip pat III-a vieta atiteko penktokei Karolinai Norvaišaitei, kamuoliuko metime III-ą vietą užėmė Gintarė Stončiūtė. Dar viena mergaičių III vieta užimta komandinėje estafėje 4 x 100 m.

Rezultatai 7-9 klasių tarpe: 100 m bėgime III-ą vietą iškovojo Vilma Ringytė, 400 m bėgime garbingą I vietą užėmė Rita Urbonaitė, 800 m bėgime taip pat I-a vieta atiteko Agnei Daračiutei, tokioje pačioje trasoje berniukų tarpe Ernestas Urbonas iškovojo III-ą vietą. Šuolyje į tolį III-ą vietą užėmė Reda Grevytė. Granatos metime dvi III-ias vietas iškovojo taip pat mūsiškiai, mergaičių tarpe – Giedrė Straukaitė, berniukų tarpe – Giedrius Kalnius. Ir dar viena prizinė I-oji vieta iškovota komandinėje estafetėje 4 x 100 m.

Mokinius varžyboms ruošė kūno kultūros mokytojas Sigitas Kažukauskas.