Visą parą mokykloje…

Klubo "Išgirsk draugą" nariai ir svečiai mokykloje praleis visą parą

Baigiantis mokslo metams Žadvainių pagrindinėje mokykloje vyko tradicinis kasmetinis renginys „Para mokykloje“. Į socialinės pedagogės Vidos Ringienės organizuojamą „Parą mokykloje“ su palapinėmis rinkosi mokyklos klubo „Išgirsk draugą“ nariai. Džiaugėmės, kad šiemet sulaukėme svečių – Klaipėdos rajono Lapių pagrindinės mokyklos mokinių grupės ir Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinės mokyklos 10 klasės mergaičių.

Mokinių klubo vadovė Vida Ringienė dėkoja Lapių pagrindinės mokyklos vadovui, su savo komanda atvykusiam į renginį

Kaip ir visada, pradėjome nuo įsikūrimo: statėme palapines, kūrėme laužą. Renginio dalyvius pasveikino mokyklos direktorius S. Kažukauskas. Renginio vadovė soc. pedagogė V. Ringienė pristatė renginio programą, pravedė žaidimus, kurių metu mokiniai susipažino. Vėliau visi rinkosi stadione. Ten vyko linksmosios estafetės: ir įsilipus į maišus lenktyniauti, ir vienas kitą nešti, ir rankos taiklumą išbandyti vinį kalant… Buvo smagu! Atsikvėpus prasidėjo draugiškos futbolo varžybos: susirėmė svečių ir mūsų mokyklos komandos. Sušilę po varžybų visi – ir žaidėjai, ir sirgaliai – gaivinosi Jūros upėje. Pasportavę ir gerokai praalkę su nekantrumu laukėme kol ant laužo išvirs katilas košės :…su dūmais ir su uodais“.

Ragaujama košė "su dūmais ir su uodais"

Po vakarienės laikas bėgo greitai: kas iki nakties kamuolį mušinėjo, kas diskotekoje kojas miklino, kas prie laužo iki paryčių su gitara sėdėjo… Ryte, kas vos akis sumerkęs, o kas ir visai nemiegojęs, rinkosi prie laužo pusryčiauti. Tie, kuriems dar liko jėgų po bemiegės nakties, žaidė kamuoliu, šėliojo. Po valandėlės renginio vadovė visus sukvietė draugiškam pasisėdėjimui. Buvo įteiktos nominacijos, pasidžiaugėme draugiškai ir linksmai praleistu laiku, naujais draugais. Svečiai Lapių pagrindinės mokyklos ir Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinės mokyklos mokiniai džiaugėsi užsimezgusia draugyste, smagiai praleistu laiku ir tikėjosi, kad tai ne paskutinis susitikimas. Visi pilni įspūdžių atsisveikinome iki kitų metų.

Sportinių varžybų įkarštis

Daug juoko sukelia vikrumo reikalaujantys žaidimai

Naktis prie laužo

Stovykla „Kaip gera ir smagu būryje linksmų draugų“

Birželio 1-7 dienomis mokykloje buvo vykdoma vaikų vasaros poilsio programa – stovykla 2-5 klasių mokiniams. Programos tikslas: suteikti mokiniams galimybę prasmingai ir kūrybingai leisti laisvalaikį, ugdant jų bendravimo kultūrą, kūrybiškumą ir pasitikėjimą savimi.

Stovyklautojai

Į stovyklą susirinko 23 vaikai. Pirmą dieną stovyklautojai įsikūrė stovykloje, išklausė saugaus elgesio instruktažą, žaidė žaidimus. Kitomis dienomis mokiniams buvo organizuojama įvairi veikla: judrūs ir kūrybiniai žaidimai, turistinės išvykos, viktorinos, vaikų darbų parodėlės, individualūs ir grupiniai užsiėmimai. Kartu leisdami laisvalaikį, žaisdami, atlikdami įvairias kūrybines užduotis, mokiniai bendravo su bendraamžiais, mokėsi saviraiškos, formavosi jų socialiniai įgūdžiai.

Ilgam stovyklautojams įsimins išvyka į lakūno Stepono Dariaus tėviškę, esančią Judrėnų seniūnijoje Dariaus kaime. Moksleiviai sužinojo apie šioje sodyboje prabėgusią lakūno vaikystę, apie Lietuvos aviacijos istoriją ir St.Dariaus gyvenimą Amerikoje, apie legendinį dviejų lakūnų skrydį per Atlanto vandenyną, aplankė kuriamą memorialinį parką.

Moksleivių stovyklai vadovavo socialinė pedagogė Vida Ringienė.

Karštą dieną smagu išsimaudyti upėje