Stovykla „Kaip gera ir smagu būryje linksmų draugų“

Birželio 1-7 dienomis mokykloje buvo vykdoma vaikų vasaros poilsio programa – stovykla 2-5 klasių mokiniams. Programos tikslas: suteikti mokiniams galimybę prasmingai ir kūrybingai leisti laisvalaikį, ugdant jų bendravimo kultūrą, kūrybiškumą ir pasitikėjimą savimi.

Stovyklautojai

Į stovyklą susirinko 23 vaikai. Pirmą dieną stovyklautojai įsikūrė stovykloje, išklausė saugaus elgesio instruktažą, žaidė žaidimus. Kitomis dienomis mokiniams buvo organizuojama įvairi veikla: judrūs ir kūrybiniai žaidimai, turistinės išvykos, viktorinos, vaikų darbų parodėlės, individualūs ir grupiniai užsiėmimai. Kartu leisdami laisvalaikį, žaisdami, atlikdami įvairias kūrybines užduotis, mokiniai bendravo su bendraamžiais, mokėsi saviraiškos, formavosi jų socialiniai įgūdžiai.

Ilgam stovyklautojams įsimins išvyka į lakūno Stepono Dariaus tėviškę, esančią Judrėnų seniūnijoje Dariaus kaime. Moksleiviai sužinojo apie šioje sodyboje prabėgusią lakūno vaikystę, apie Lietuvos aviacijos istoriją ir St.Dariaus gyvenimą Amerikoje, apie legendinį dviejų lakūnų skrydį per Atlanto vandenyną, aplankė kuriamą memorialinį parką.

Moksleivių stovyklai vadovavo socialinė pedagogė Vida Ringienė.

Karštą dieną smagu išsimaudyti upėje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*