Visą parą mokykloje…

Klubo "Išgirsk draugą" nariai ir svečiai mokykloje praleis visą parą

Baigiantis mokslo metams Žadvainių pagrindinėje mokykloje vyko tradicinis kasmetinis renginys „Para mokykloje“. Į socialinės pedagogės Vidos Ringienės organizuojamą „Parą mokykloje“ su palapinėmis rinkosi mokyklos klubo „Išgirsk draugą“ nariai. Džiaugėmės, kad šiemet sulaukėme svečių – Klaipėdos rajono Lapių pagrindinės mokyklos mokinių grupės ir Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinės mokyklos 10 klasės mergaičių.

Mokinių klubo vadovė Vida Ringienė dėkoja Lapių pagrindinės mokyklos vadovui, su savo komanda atvykusiam į renginį

Kaip ir visada, pradėjome nuo įsikūrimo: statėme palapines, kūrėme laužą. Renginio dalyvius pasveikino mokyklos direktorius S. Kažukauskas. Renginio vadovė soc. pedagogė V. Ringienė pristatė renginio programą, pravedė žaidimus, kurių metu mokiniai susipažino. Vėliau visi rinkosi stadione. Ten vyko linksmosios estafetės: ir įsilipus į maišus lenktyniauti, ir vienas kitą nešti, ir rankos taiklumą išbandyti vinį kalant… Buvo smagu! Atsikvėpus prasidėjo draugiškos futbolo varžybos: susirėmė svečių ir mūsų mokyklos komandos. Sušilę po varžybų visi – ir žaidėjai, ir sirgaliai – gaivinosi Jūros upėje. Pasportavę ir gerokai praalkę su nekantrumu laukėme kol ant laužo išvirs katilas košės :…su dūmais ir su uodais“.

Ragaujama košė "su dūmais ir su uodais"

Po vakarienės laikas bėgo greitai: kas iki nakties kamuolį mušinėjo, kas diskotekoje kojas miklino, kas prie laužo iki paryčių su gitara sėdėjo… Ryte, kas vos akis sumerkęs, o kas ir visai nemiegojęs, rinkosi prie laužo pusryčiauti. Tie, kuriems dar liko jėgų po bemiegės nakties, žaidė kamuoliu, šėliojo. Po valandėlės renginio vadovė visus sukvietė draugiškam pasisėdėjimui. Buvo įteiktos nominacijos, pasidžiaugėme draugiškai ir linksmai praleistu laiku, naujais draugais. Svečiai Lapių pagrindinės mokyklos ir Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinės mokyklos mokiniai džiaugėsi užsimezgusia draugyste, smagiai praleistu laiku ir tikėjosi, kad tai ne paskutinis susitikimas. Visi pilni įspūdžių atsisveikinome iki kitų metų.

Sportinių varžybų įkarštis

Daug juoko sukelia vikrumo reikalaujantys žaidimai

Naktis prie laužo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*