Rudeninė talka mokyklos teritorijoje

Spalio 26-27 dienomis, moksleivių atostogų metu, Žadvainių pagrindinės mokyklos mokytojai ir visi darbuotojai tvarkė mokyklos aplinką: genėjo nudžiūvusias medžių šakas, krūmus, grėbė lapus, ruošė žiemojimui gėles darželiuose.

Mokytojai ir mokyklos darbuotojai švarina kiemą

Mokyklos kiemas, sodas ir stadionas yra vaikų kasdienybė – jame žaidžiama, sportuojama, vyksta šventės bei renginiai, todėl mokyklos vadovai ir kvietė visus darbuotojus pasirūpinti vaikų mėgstama žaidimų ir pramogų vieta.

Pavaduotoja Ilona ir bendrabučio auklėtoja Dalia

Išvyka į Rietavo vaikų skyriaus biblioteką

Moksleiviai svečiuojasi Rietavo miesto bibliotekoje

Mūsų mokyklos 3-4 klasių mokiniai spalio 12-ą dieną vyko į Rietavo vaikų skyriaus biblioteką, kur vyriausioji bibliotekininkė Romualda Durkienė vaikams vedė popietę „Lietuviškos tradicijos knygose“. Moksleiviai grįžo pilni įspūdžių.

Išvyką organizavo mūsų mokyklos bibliotekininkė Birūtė Mažikienė.

Su Tarptautine Mokytojų Diena!

Žadvainių pagrindinės mokyklos mokytojai

Kartais jie mums įgrįsta, kartais ant jų pykstame, jų nesuprantame, neklausome, bet jie visada yra labai svarbūs. Nes jie mus moko rašyti, skaičiuoti, svajoti, suprasti, gyventi. Jie – mūsų Mokytojai. Tai žmonės, kurie padeda suvokti tai, kas bus labai svarbu ateityje. Mokytojai – tai mūsų vedliai, vedantys dar nepramintais gyvenimo takais.

Ketvirtokams pamoką veda dešimtokė Laura

Penktokams matematiką aiškina dešimtokas Mindaugas

Kai kas galvoja, kad mokytojo darbas – pavydėtina profesija. Ilgos atostogos, trumpa darbo diena. Tačiau iš tiesų kasdieninis mokytojo darbas be galo varginantis, turi prisiimti atsakomybę už vaiko išsilavinimą ir patį ugdymą.

Dešimtokė Gintarė veda pamoką antrokams

Ačiū Jums už viską! Ačiū Jums už kantrybę, ištvermę ir žinias, kurias mums suteikiate.

Dešimtokai