Balsuokite už savo mokyklos svetainę!

Mūsų mokyklos svetainė dalyvauja 11-ame Lietuvos mokyklų interneto svetainių konkurse, kurį organizuoja VšĮ „Švietimo tinklas“. SMS balsavimu išrenkama nominacija „Tautos svetainė“. Rinkimai prasideda lapkričio 8 d. ir baigiasi gruodžio 12 dieną.

Už mūsų mokyklos svetainę galima balsuoti nuo lapkričio 22 d. iki lapkričio 26 dienos 20:00 val., siunčiant SMS žinutę su tekstu mokykla 18 trumpuoju numeriu 1393. SMS kaina 1 Lt. Iš vieno numerio siųsti galima ne daugiau kaip 5 SMS.

Penkios mokyklų svetainės patenka į FINALĄ.

Prizai finalo nugalėtojams:

  • Nugalėtojui piniginis prizas – 2000 Lt (įsteigė TEO LT, AB);
  • Švietimo informacinių technologijų centras perduos kompiuterinę techniką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*