Tolerancijos diena mokykloje

Tarptautinė istorinio teisingumo komisija jau aštuntus metus inicijuoja Tarptautinės Tolerancijos dienos – lapkričio 16-osios paminėjimą Lietuvoje. Šiemet ir mūsų mokykla prisijungia prie Tolerancijos dienos paminėjimo – vykdoma pilietinė akcija „Tolerancijos apyrankė“.

Akciją įnicijavo technologijų mokytoja Rūta Milienė ir socialinė pedagogė Vida Ringienė.

Pirmos ir trečios klasių mokiniai

Vyresniųjų klasių mokiniai, vadovaujami mokytojos Rūtos Milienės, darė „Tolerancijos apyrankes“: iš spalvotų siūlų nėrė pyneles, prie jų tvirtino iš popieriaus išlankstytus „marškinėlius“, ant jų rašė paaiškinimą, kas yra tolerancija.

Lapkričio 16-os diena visiems mokiniams ir mokytojams prasidėjo bendra „Tolerancijos pamoka“. Socialinė pedagogė Vida Ringienė paaiškino, kodėl minime šią dieną, ką reiškia žodis „tolerancija“, nurodė netolerancijos pavyzdžių ir pakvietė visus atkreipti dėmesį į egzistuojančias tolerancijos, nepakantumo problemas. Visi mokiniai, mokytojai ir visi mokykloje dirbantys darbuotojai užsirišo „Tolerancijos apyrankes“.

Išleistame informaciniame plakate buvo raginama nepamiršti savitarpio supratimo ne tik Tolerancijos, bet ir kiekvieną dieną.

Šeštokų "tolerancijos" apyrankės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*