Kalėdinio karnavalo akimirkos

Karnavalo šurmulys

Sulaukėme Kalėdų senelio

Priešmokyklinukų vaidinimas seneliui

Antrokų pasirodymas

Linksmosios estafetės

Paukštelių ir žvėrelių globa žiemą

Atėjus žiemai, prisnigus, paspaudus šaltukui, ketvirtokai nutarė, kad jau laikas keliauti į mišką. Dauguma paukštelių ir miško žvėrelių be žmogaus pagalbos sunkiai išgyvena žiemą – po storais sniego patalais sunku susirasti maisto. Taigi, vieną šaltą žiemos rytą ketvirtokai su savo mokytoja Lina Kerpiene išnešė lauktuves miško gyventojams.

Ketvirtokai neša lauktuves miško žvėreliams

Gerumo niekada nebūna per daug…

Ketvirtokų vaidinimas "Dovana tetai Elzei"

Gruodžio 3-ią dieną Žadvainių pagrindinėje mokykloje pamoka prasidėjo B. Lengvenienės eilėraščio „Gerumas“ žodžiais. Tą dieną pamokos buvo neįprastos – mes mokėmės gerumo. Pirma pamoka vyko visoms klasėms kartu salėje. Čia skambėjo eilės apie gerumą, mokiniai diskutavo, kas telpa žodyje ,,gerumas“, žiūrėjome skaidres apie šypsenos galią, 4-os klasės mokiniai suvaidino etiudą „Dovana tetai Elzei“. Per antrą pamoką visos klasės rinkosi ne savo klasėse, o lankė savo pirmąsias mokytojas. Čia visi piešė savo rankų atspaudus, rašė savo vardus, plakatuose rašė gražius žodžius. Šiais darbeliais puošė salę.

Pradinių klasių mokytoja Lina Kerpienė su savo dabartiniais ir buvusiais mokiniais

Bendras darbas suvienijo didelius ir mažus

Kitas dvi pamokas vyresnieji ėjo „į svečius“ pas mažuosius, o kai kurie mažieji lankėsi pas vyresniuosius. Visi draugiškai darė gėlių girliandas, kad papuoštų salės sienas. Smagu buvo stebėti, kaip vyresnieji mokiniai kantriai padeda mažiesiems darant darbelius, o mažieji džiaugiasi vyresniųjų draugija. Visi stengėsi negailėti vienas kitam gero žodžio, šypsenos, patarimo. Gal tokie, rodos, nedideli geri darbeliai ir yra gerumo pradžia?

Gerumo dienos šventę organizavo mokyklos socialinė pedagogė Vida Ringienė, jai talkino technologijų mokytoja Rūta Milienė.

Visų mokinių rankos prisilietė prie gėlių girliandos kūrimo