Dešimtokų šimtadienis

Šiemet dešimtą klasę baigs 19 moksleivių

Dešimtokų auklėtoja Asta Grauslienė linki auklėtiniams prasmingai praleisti likusias 100 dienų mokykloje

Devintokai šventės metu "egzaminavo" dešimtokus. Egidijui linksma, jis žino atsakymą

Paskutiniai dešimtokų pasižadėjimai... Sigita: "aš pasižadu išmokti šokti valsą"

Vasario 16-osios paminėjimas

Vasario 16-oji užima ypatingą vietą lietuvių tautos ir Lietuvos valstybės istorijoje. Minėdami šią dieną, priminėme mokiniams istorinius faktus.

„Vasario 16 dienos aktas yra mums ypatingai brangus ne tik dėl to, kad jis skelbia Lietuvos nepriklausomybę, bet kad tai yra drąsus, savarankiškas vieningos tautos žygis, kuris, kaip matome, pasiekė tikslą.“ Taip apie šią dieną kalbėjo Aleksandras Stulginskis, tuo metu buvęs Lietuvos Tarybos narys.

Istorijos mokytoja Ramutė Mėčienė priminė mokiniams svarbiausius devyniasdešimties metų Lietuvos įvykius

Paminėjom šv. Valentino dieną

Vasario 14-ą dieną susirinkome į mokyklą po vos ne dvi savaites užsitęsusių „atostogų“ dėl gripo epidemijos. O vasario 14-a – įsimylėjėlių diena. Tradiciškai šią dieną mokykloje paminime rinkdami „Valentiškiausią porą“. Šiemet Valentino dieną paminėjome kitaip: socialinė pedagogė Vida Ringienė pakvietė visus įsimylėjusius ir neįsimylėjusius, mokinius ir mokytojus pasilinksminti. Buvo organizuojamos įvairios estafetės, linksmos užduotys: ir eilėraščius apie meilę kūrėme, ir saldainius su kiniškomis lazdelėmis valgėme, ir dainų žodžius apie meilę bandėme prisiminti… Buvo smagu.

Be to, klubas „Išgirsk draugą“ organizavo „Linksmiausio klasioko“ ir „Linksmiausio mokytojo“ rinkimus. „Linksmiausiais klasiokais“ išrinkti: priešmokyklinėje grupėje – Donata Švaraitė, 1-oje klasėje – Živilė Asnauskaitė, 2-oje klasėje – Arnoldas Švarcas, 3-oje – Gvidas Norvaišas, 4-oje – Rokas Drukteinis, 5-oje – Viktorija Urbonaitė, 6-oje – Gintarė Stončiūtė. 7-oje klasėje išrinkti net du linksmuoliai – Karolis Dirmantas ir Edgaras Norvaišas, o 8-oje klasėje – Greta Kupetytė ir Viktorija Rutkutė. 9-oje klasėje linksmiausiu išrinktas Sigitas Gedgaudas, o 10-oje – Algimantas Norvaišas. Mokiniai išrinko ir linksmiausią pedagogę – ja tapo anglų kalbos mokytoja Genovaitė Jonušienė. Visi „linksmuoliai“ buvo apdovanoti diplomais.

Mokyklos linksmuoliai

Mokykloje skelbiama gripo epidemija

Mokykloje dėl gripo epidemijos vasario 2-11 dienomis paskelbtas karantinas.

Pamokos prasidės vasario 14 dieną.