Tarptautinio matematikos konkurso „KENGŪRA 2011“ rezultatai

Tinklalapyje www.kengura.lt jau paskelbti tarptautinio matematikos konkurso „KENGŪRA 2011“, vykusio kovo 17 d., rezultatai. Šiame konkurse dalyvavo 8 mūsų mokyklos mokiniai. Gaila, bet į 50 geriausių moksleivių Lietuvoje sąrašą mūsiškiai nepateko, tačiau Rietavo savivaldybės mokyklų geriausių 10 moksleivių sąrašuose yra net 6  mūsų mokinių pavardės: antrokų tarpe 2 vietoje yra Monika Judeikytė, o 8-as – Arnoldas Švarcas, ketvirtokas Rokas Drukteinis savo grupėje yra penktas, šeštokų grupėje 4 vietoje įrašyta Karolina Norvaišaitė, o 8-oje – Virginija Jonušaitė, dešimtokė  Sigita Jonušaitė savo amžiaus grupėje yra 10-a.

Vienas komentaras įrašui “Tarptautinio matematikos konkurso „KENGŪRA 2011“ rezultatai”

  1. Deimantė parašė:

    Šis konkursas tai jėga, man žiauriai jis patinka :D

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*