Šventės „Ak, ta vaikystė!“ akimirkos

Šiemet mokyklą baigė 19 dešimtokų. Klasės auklėtoja ir pimoji mokytoja - Asta Grauslienė

Dešimtokai "išdalijo" mokyklos palikimą

Patys mažiausieji džiaugdamiesi ir dainuodami pasitiko vasarą

Pradinę mokyklą baigė 10 ketvirtokų

Pirmokai ir trečiokai visus sužavėjo savo nuoširdumu ir vasariška nuotaika

Teatro būrelis, vadovaujamas mokytojo Vinco Andriuškos, parodė judesio spektaklį "Vaiduokliukai"

Šventės pabaigoje pasirodė mergaičių linijinių šokių grupė, vadovaujama muzikos mokytojos Audronės Butkuvienės

Lengvosios atletikos varžybos

Gegužės 19 d. Lauryno Ivinskio gimnazijos stadione vyko savivaldybės lengvosios atletikos varžybos. Šiose varžybose puikiai pasirodė Žadvainų pagrindinės mokyklos mokiniai.

Devintokė Rita Urbonaitė iškovojo net tris pirmąsias vietas. Ji laimėjo 100 m ir 200 m bėgimo rungtyse, o estafetėje 4×100 m kartu su Agne Daračiūte , Sigita Jonušaite ir Giedre Kupetyte taip pat iškovojo I – ąją vietą. 400 m bėgimo rungtyje Rita tapo antros vietos laimėtoja.

Šuolio į aukštį rungtyje mūsų mokyklos moksleivės iškovojo tris prizines vietas: I-ą – Agnė Daračiūtė, II-ą – Sigita Jonušaitė, III-ą – Reda Grevytė, o tarp berniukų – Ernestas Norvaišas iškovojo II-ą vietą.

Šuolių į tolį rungtyje I vietą iškovojo Sigita Jonušaitė, o Ernestas Norvaišas liko II-u berniukų grupėje.

100 m bėgimo rungtyje Giedrė Kupetytė iškovojo II-ą vietą, 200 m bėgimo rungtyje Greta Kupetytė II-ą vietą. Berniukų grupėje 400 m bėgimo rungtyje Vygantas Katkus iškovojo III-ą vietą, 800 m bėgime – Ernestas Norvaišas II-ą vietą, 1500 m bėgimo rungtyje Giedrius Kalnius II-ą vietą. 3000 m bėgimo rungtyje puikiai sekėsi Gretai Kupetytei ir Kazimierui Stankevičiui – abu iškovojo pirmąsias vietas.

Rutulio stūmimo rungtyje Giedrė Striaukaitė iškovojo III-ą vietą, o jos brolis Mindaugas Straukas II-ą vietą.

Varžybų nugalėtojai

Estafetėje 4×100 m bėgime mūsų berniukai, Mindaugas Straukas, Mantas Kirklys, Ernestas Norvaišas ir Vladas Rekašius, iškovojo III-ą vietą.

Puikus mūsų moksleivių pasirodymas suteikia noro ir jėgų dar labiau stengtis ir siekti aukštesnių rezultatų.

Žadvainių pagrindinės mokyklos kūno kultūros vyr. mokytojas Sigitas Kažukauskas

Akcija „Svajonių laivelis“

Jau kelinti metai gegužės mėnesį mokykloje vyksta akcija „Svajonių laivelis“. Ją organizuoja kubiečiai. Socialinė pedagogė Vida Ringienė ragino laiveliuose išsakyti savo svajones apie geresnę, gražesnę, taikią kasdienybę be pykčio, smurto, patyčių.

Akcija "Svajonių laivelis"

Plauk, svajonių laiveli...

Jaunieji miškininkai aplankė medelyną…

Gegužės 18 dieną miškininkų būrelio mokiniai kartu su būrelio vadove Vida Ringiene lankėsi Rietavo miškų urėdijos medelyne. Apie sunkų darbą, kol iš mažos sėklelės užauginamas medelis, mums pasakojo medelyno meistrė Rasutė Jankauskienė. Mokiniai bandė atpažinti medžius, klausinėjo, kodėl pasėtos sėklos mulčiuojamos smėliu ar durpėmis, koks sodinukų ar medžių amžius, kodėl miške sodinamos laukinės kriaušės ir obelys. Į visus mums rūpimus klausimus kantriai atsakė meistrė Rasutė. O medelyno viršininkas Rimantas Pocius rado laiko parodyti kaip atrodo sodinukų sodinimo mašina. Gaila, kad tą dieną negalėjo sodinti, nes po lietaus žemė buvo šlapia.

Apvaikščioję beveik visą medelyno teritoriją ir padėkoję už ekskursiją, pilni įspūdžių grįžome į mokyklą. Matydami kiek sunkaus darbo reikia įdėti, kol medelis gali būti pasodintas į jam skirtą vietą, mokiniai garsiai svarstė, kad reikia griežtai bausti gamtą niokojančius žmones.

Veiksmo savaitė 2011

Gegužės 2–8 dienomis klubo „Išgirsk draugą“ nariai, vadovaujami socialinės pedagogės Vidos Ringienės, kvietė prisijungti prie vykstančios tarptautinės socialinės kampanijos „Veiksmo savaitė 2011″, kurią organizuoja Lietuvos vaikų ir jaunimo centras. Nacionalinis socialinės akcijos „Veiksmo savaitė: moterų ir mergaičių švietimas“ organizatoriai, kaip ir kasmet siūlo dalyvauti akcijos palaikymui ir problematikos atskleidimui skirtuose renginiuose, atkreipiant dėmesį į vis dar gajus stereotipus mergaičių ugdyme.

Moksleiviai kviečiami gegužės 2–16 d. dalyvauti rašinio konkurse „Moteris, kuri mane įkvepia“. Kiekvienas pažįstame moterų, kurios mus įkvepia žygdarbiams, kuriomis žavimės, kuriomis tikime, tad galime apie jas parašyti daug gražių žodžių.

Visi mokyklos mokiniai dalyvavo akcijoje „Pasirašyk, kad viso pasaulio mergaitės galėtų lankyti mokyklą“. Ant klubiečių padaryto mokyklos maketo kiekvienas mokinys priklijavo nuspalvintą mergaitės figūrėlę. Taip mokiniai išreiškė savo, pasaulio piliečių, poziciją už tai, kad viso pasaulio mergaitės galėtų lankyti mokyklą.

Akcija "Pasirašyk, kad viso pasaulio mergaitės galėtų lankyti mokyklą"

Pradinukai žiūrėjo spektaklį

Gegužės 6 d. mūsų mokyklos pradinukai sulaukė svečių iš Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos. Mus aplankė 2A klasės mokiniai su mokytoja Birute Butkuviene. Svečiai parodė spektaklį V.Taylor „Skudurinukai“.

Akimirka iš spektaklio "Skudurinukai"