Mokykloje visą naktį degė laužas…

"Para mokykloje" dalyviai

Žadvainių pagrindinėje mokykloje jau penktą kartą mokslo metai užbaigiami tradiciniu renginiu „Para mokykloje“, kurį organizuoja socialinė pedagogė Vida Ringienė. 5-10 klasių mokiniai renkasi į mokyklą su palapinėmis ir mokykloje praleidžia visą naktį. Kad būtų linksmiau, pasikviečiame svečių. Šiemet svečiavosi grupė mokinių su pedagogais iš Plungės rajono Stalgėnų pagrindinės mokyklos ir Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos. Smagu buvo visiems: ir svečiams, ir namiškiams.

Šiemet buvome paruošę kliūčių ruožą. Komandos turėjo bėgti labirintais, pralįsti pro „voratinklį“, perbristi upę, perbėgti lieptelį ir dar ne vieną užduotį atlikti, kol pasiekė finišą. Po smagaus pasportavimo buvo smagu išsimaudyti upėje. Praalkę stovyklautojai vaišinosi ant laužo virta koše. Pavalgę visi rinkosi savo palapinėse – mat reikėjo sumąstyti, kaip išradingiau pristatyti palapinę. Mokiniai stebino savo išradingumu: kas eiles kūrė, kas akrobatiką rodė, kas šoko…

Virvės traukimo varžybos

Dar daug „darbų“ nuveikėme iki nakties: ir estafetėse dalyvavome, ir maudėmės, ir tinklinį žaidėme, ir virvę vandenyje traukėme… O naktį pasitikome prie laužo su daina ir gitara. Visą naktį mokykloje virė gyvenimas: vieni šoko, kiti dainavo ar šiaip prie laužo vakarojo. Svečiai juokavo, kad be reikalo palapines atsivežė, nes daugumai jų taip ir neprireikė.

Kitą dieną, kad ir pavargę, bet dar ir futbolą žaidėme, ir „bulvę“ daužėme. Po to susirinkome atsisveikinimui, kurio metu pasidalinta paros įspūdžiais, palinkėta visiems geros vasaros ir atsisveikinta iki kitų susitikimų.

Žadvainų pagrindinės mokyklos socialinė pedagogė Vida Ringienė

Vienas komentaras įrašui “Mokykloje visą naktį degė laužas…”

  1. Duovis parašė:

    Dėkui už gerai praleistą laiką :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*