Rugsėjo 1-osios šventė

2011-2012 mokslo metai mūsų mokykloje prasidėjo linksma švente. Pilnutėlė sporto salė klegėjo nuo vaikų juoko, įvairiaspalviais rudens žiedais ir šiltais žodžiais moksleiviai sveikino mokytojus. Paskutinius metus mokykloje skaičiuojantys dešimtokai į salę atvedė pirmokus. Mokyklos direktorius ir Rietavo miesto meras pasveikino visus susirinkusius ir palinkėjo prasmingų metų.

Šiemet mūsų mokyklą lankys 112 mokinių (57 berniukai ir 55 mergaitės), dirbs 17 mokytojų, socialinė pedagogė, psichologė, logopedė, 2 bendrabučio auklėtojos ir 13 aptarnaujančio personalo.

Šventės vedančiosios devintokės sesės Giedrė ir Greta

Šiemet mokykloje mokysis 6 pirmokai. Mokytoja Lina Kerpienė

Rugsėjo 1-oji - šventė ir mokytojams

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*