Pažintinė kelionė į Rietavo Oginskių kultūros istorijos muziejų

Moksleiviai susipažino su naujausia muziejaus ekspozicija

Ekskursiją į muziejų organizavo bibliotekininkė Birutė Mažikienė

Pradinukai dalyvauja vaisių vartojimo skatinimo mokykloje programoje

Jau nuo 2010 metų Lietuvos mokyklų pradinukai dalyvauja vaisių vartojimo skatinimo mokykloje programoje, kurios tikslai pagerinti vaikų ir moksleivių mitybą, ugdyti vaisių ir daržovių produktų vartojimo įpročius. Šiemet į šią programą įsijungė ir mūsų pradinių klasių mokiniai. Tris kart savaitėje UAB „Sanitex“ tiekėjai į mokyklą nemokamai pristato bananų, kriaušių, apelsinų, bei kitų vaisių ir daržovių.

Valgyklos darbuotoja Birutė Mažikienė dalija pradinukams vaisius

Paukščių palydos

Miškininkų būrelio nariai išlydi paukščius...

Jau ne pirmą dieną padangę skardena išskrendančių paukščių balsai… Mūsų mokyklos mažieji miškininkai, vadovaujami Vidos Ringienės, surengė paukščių palydas. Mažieji sužinojo, kada ir kur išskrenda paukščiai, kaip jie rikiuojasi skrisdami. Nuspalvinę popierinius paukštelius ir užrašę savo vardus, mažieji kaip paukščiai skrydžiui išsirikiavo į trikampį. Vedami stipriausio „paukštelio“ Jono visi „nuskrido“ prie medžio, kur pakabino savo palinkėjimus paukšteliams. „Gero kelio“, „Gero vėjo“, „Sugrįžkit pavasarį“… – tokiais palinkėjimais išlydėjo mažieji gamtos mylėtojai paukštelius.

Linkėjimai išskrendantiems paukščiams...

Mūsų mokykla dalyvauja projekte „Piliečio žadintuvas“

Dar pavasarį mūsų mokyklos administracija pasirašė sutartį dėl dalyvavimo projekte „Piliečio žadintuvas“. Projekto veiklos vykdomos įgyvendinant Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos lėšomis finansuojamą projektą TAPK („Neformaliojo švietimo paslaugų rėmimo sistemos sukūrimas savivaldybėse“), kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas . Pirmas susitikimas įvyko Rietave rugsėjo mėnesį Lauryno Ivinskio gimnazijoje. Rinkosi mokinių grupės iš visų Rietavo savivaldybės mokyklų. Kiekvienai mokyklai atstovavo po 2 mokinius – jaunimo lyderius. Jų uždavinys – tapti bendraamžių švietėjais. Mokinius lydėjo mokytojai – veiklos projekte koordinatoriai. Susipažinome su įvairios veiklos metodais: „Gyvąja biblioteka“, Forumo teatru, Kino edukacija ir kt.

Akimirka iš renginio Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijoje

Spalio 7 dieną Telšiuose vyko II-asis projekto „Piliečio žadintuvas“ etapas Rietavo savivaldybės, Telšių ir Mažeikių rajono mokykloms – mokymai mokytojams koordinatoriams ir jaunimo lyderiams. Mūsų mokyklai atstovavo socialinė pedagogė Vida Ringienė ir jaunimo lyderės: Rita Urbonaitė (10 klasė) ir Greta Kupetytė (9 klasė).

Mokytojų dienos šventės akimirkos

Jaunieji "mokytojai" pasiruošę vesti pamokas

Dešimtokas Žydrūnas tikrina mokytojų geografines žinias

Jaunoji "mokytoja" Jurgita aiškina pamoką ketvirtokams

Trečiokams patinka naujoji "mokytoja" Giedrė

Priešmokyklinukai smagiai dieną praleido su "auklėtojomis" Agne ir Rita

Pirmokų ir antrokų dovana mokytojams - vaidinimas pagal A.Matučio eilėraštį "Tuoj ir rytoj"

Mieli mokytojai, už tą šypseną lyg saulę, už geras akis, į tą platųjį pasaulį atvertas duris, už tą šiltą šiltą žodį, tartą iš širdies tegul nors rasota rožė padėkot padės…