Mūsų mokykla dalyvauja projekte „Piliečio žadintuvas“

Dar pavasarį mūsų mokyklos administracija pasirašė sutartį dėl dalyvavimo projekte „Piliečio žadintuvas“. Projekto veiklos vykdomos įgyvendinant Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos lėšomis finansuojamą projektą TAPK („Neformaliojo švietimo paslaugų rėmimo sistemos sukūrimas savivaldybėse“), kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas . Pirmas susitikimas įvyko Rietave rugsėjo mėnesį Lauryno Ivinskio gimnazijoje. Rinkosi mokinių grupės iš visų Rietavo savivaldybės mokyklų. Kiekvienai mokyklai atstovavo po 2 mokinius – jaunimo lyderius. Jų uždavinys – tapti bendraamžių švietėjais. Mokinius lydėjo mokytojai – veiklos projekte koordinatoriai. Susipažinome su įvairios veiklos metodais: „Gyvąja biblioteka“, Forumo teatru, Kino edukacija ir kt.

Akimirka iš renginio Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijoje

Spalio 7 dieną Telšiuose vyko II-asis projekto „Piliečio žadintuvas“ etapas Rietavo savivaldybės, Telšių ir Mažeikių rajono mokykloms – mokymai mokytojams koordinatoriams ir jaunimo lyderiams. Mūsų mokyklai atstovavo socialinė pedagogė Vida Ringienė ir jaunimo lyderės: Rita Urbonaitė (10 klasė) ir Greta Kupetytė (9 klasė).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*