Gerumo diena

Gerumo diena prasidėjo daina "Pasakų šalis"

Lapkričio 25 dieną mokykloje vyko „Gerumo dienos“ renginys. Nuo pat ryto mokiniai ir mokytojai susirinko salėje. Į svečius atvyko Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos 7b klasės moksleiviai su auklėtoja Jūrate Jonikiene. Gerumo diena prasidėjo linksmomis dainomis bei lyriškais posmais. Savo poeziją skaitė poetė Renata Kuršytė – Lingė, apie gerumą ir naujausias knygutes kalbėjo Rietavo miesto vaikų skyriaus vyriausia bibliotekininkė Roma Durkienė.

Smagiausia klausytis pačių mažiausiųjų mokyklos dainininkų

Svečiai iš L.Ivinskio gimnazijos daug gražių žodžių pasakė bei dovanėlių atvežė

Vyresniųjų klasių mokiniai kartu su svečiais dalyvavo viktorinoje, kurios metu reikėjo atlikti daug bendravimą skatinančių užduočių: kartu sukurti eilėraštį, suvaidinti situaciją, iš duotų žodžių sudėti prasmingą sakinį, sėkmingai „perplaukti“ upę. Nugalėtojų nebuvo, nugalėjo draugystė.

Komandos nariai pasiruošę atlikti užduotis

Parungtyniauti su mokytojais - smagiausia užduotis

Smagiai pasilinksminę ir pasportavę moksleiviai dieną užbaigė kurdami „girliandą“ iš plastikinių butelių.

„Gerumo dienos“ renginį suorganizavo ir pravedė socialinė pedagogė Vida Ringienė, jai talkino muzikos mokytoja Audronė Butkuvienė.

Vienas komentaras įrašui “Gerumo diena”

  1. Renata Kuršytė - Lingė parašė:

    Buvo be galo puikus renginys. Jauki, šilta atmosfera. Puikus kolektyvas. Nuoširdi padėka už kvietimą pabūti kartu. Prasmingo Aventinio laikotarpio ir puikių ateinančių švenčių. Jums visiems.

    Pagarbiai,
    Renata Kuršytė – Lingė
    Rietavas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*