Popietė „Kalėdų belaukiant“

Gruodžio 22 d. Žadvainių pagrindinės mokyklos mokiniai, gyvenantys bendrabutyje, kartu su auklėtojomis, socialine pedagoge ir kitais mokyklos darbuotojais surengė adventinę popietę „Kalėdų belaukiant“. Vaikai patys serviravo šventinį stalą, padėjo gaminti tradicinius patiekalus. Vakarienė buvo pradėta visiems draugiškai laužiant kalėdaitį. Visų dideliam džiaugsmui bendrabučio vaikus aplankė Kalėdų Senelis. Mokiniai deklamavo eilėraščius, dainavo, šoko . Už tai visi buvo apdovanoti Kalėdų Senelio dovanėlėmis. Vakaro metu buvo žaidžiama daug linksmų žaidimų, kuriuose vaikai laimėjo įvairių prizų-siurprizų. Bendrabutyje gyvenantys mokiniai šauniai praleido vakarą.

Akvilė ir Dovilė ruošia tradicinius Kūčių patiekalus

Visi susikaupę prie šventinio stalo klausosi pasakojimo apie Kūčių ir Kalėdų šventimo tradicijas

Štai ir sulaukėme Kalėdų senelio

Bendrabučio auklėtoja Laima Nagevičienė

Kalėdinio karnavalo akimirkos

Šventės pradžioje - kalėdinės giesmės

Kalėdų senelio belaukiant...

Ketvirtokų šventinis pasirodymas

Šventės vedėjai kalbina mažiausiuosius dalyvius

Pas Kalėdų senelį - su slidėmis

Laukiam dovanų...

Adventinė popietė

Gruodžio 19 dieną mokykloje vyko adventinė popietė – susitikimas su Viešvilės parapijos klebonu Kaziu Žutautu.

Popietės pradžioje 3 klasės mokiniai ir jų mokytoja Stasė Vaičekauskaitė parodė trumpą literatūrinę kompoziciją apie keturias žvakes

Klebonas Kazys Žutautas papasakojo moksleiviams apie advento laikotarpį

Moksleiviai ir mokytojai linkėdami viens kitam gerumo, atlaidumo, susikaupimo, meilės ir vilties "nupynė" simbolinį Adventinį vainiką

Išvyka į Lapių pagrindinę mokyklą

Šventės dalyviai

„Kaip buvo linksma“, „Kaip greitai prabėgo laikas“, – įspūdžiais dalinosi mokiniai, vėlyvą gruodžio 9 dienos popietę grįždami iš Klaipėdos rajono Lapių pagrindinės mokyklos. Grupė 5 -10 klasių mokinių, lydimi pradinių klasių mokytojos Linos Kerpienės ir socialinės pedagogės Vidos Ringienės, vyko į lapiškių organizuojamą vakaronę.

Mus svetingai pasitiko Lapių pagrindinės mokyklos direktorė ir mokiniai. Svečiai parodė nuotaikingą programėlę. Pasidalinę į dvi komandas, visi draugiškai varžėsi: teko ir vaidinti, ir dainuoti, ir linksmas užduotis atlikti. Jaunieji skautai mokė skautiškų šūkių, maldelių. Padėkoję lapiškiams už svetingumą, atsisveikinome su viltimi vėl susitikti.

Vakaronės metu teko atlikti daug linksmų užduočių

Pirmokų krikštynos

Gruodžio 9 d. mūsų mokykloje vyko pirmokų krikštynos. Šventė prasidėjo linksmai, nuotaikingai. Ketvirtokai buvo paruošę pirmokams įvairių užduočių: pirmokai „keliavo“ po pamokų šalį, „skynė“ obuoliukus, skaičiavo gėlyčių žiedlapius, ieškojo raidelėms vietos plakate, spėliojo, koks daiktas pasislėpė maišelyje, papuošė gėlytėmis pievą, dainavo, vaidino, deklamavo. Pirmokai įrodė, kad 100 dienų mokykloje praleido ne veltui. Ketvirtokai jų žinias įvertino puikiai, apdovanojo medaliais bei balionais. Šventė baigėsi bendra pradinukų daina.

Pirmokai jau pakrikštyti

Svečiuose – Drakoniuko teatras

Gruodžio 2 d. mokykloje svečiavosi Drakoniuko teatras. Mokiniai stebėjo nuotaikingą spektaklį  „Kaip robotukas atrado save“.  Spektaklis ne tik linksmas, bet ir pamokantis. Spektaklio veikėjai priminė vaikams, kad reikia būti saugiems gatvėje, neužmiršti padėkoti už gerą darbą, o susipykus su draugu- atsiprašyti. Mūsų mažiesiems žiūrovams spektaklis labai patiko.

Akimirka iš spektaklio