Monika Judeikytė – TV konkurso „Dainų dainelė 2012“ zoninio turo laureatė

Sausio 26 d. Plungės Mykolo Oginskio meno mokykloje įvyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso “Dainų dainelė 2012” III etapas, kuriame dalyvavo jaunieji dainorėliai iš Rietavo savivaldybės, Mažeikių, Plungės ir Telšių rajonų savivaldybių.

Kartu su dviem solistais ir vokaliniu trio Rietavo savivaldybei atstovavo ir mūsų mokyklos 3 klasės mokinė Monika Judeikytė. Mergaitę muzikos moko ir konkursui paruošė muzikos vyr. mokytoja Audronė Butkuvienė.

Komisija paskelbė tik dalyvių vertinimo balus. Kurie dalyviai pateks į respublikinį konkursą, paaiškės pasibaigus visiems regioniniams etapams. Linkime Monikai sėkmės ir tikimės mergaitę išvysti TV eteryje, baigiamajame šio konkurso etape.

Monika Judeikytė 3 kl.

Šventėme pusiaužiemį

Sausio 25 d. Žadvainių pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai, būrelių „Gamtos vartus atvėrus“ ir „Jaunųjų miškininkų“ nariai išgužėjo į lauką. Pusiaužiemis! Reikia įsitikinti, ar barsukas išlindo iš olos ir verčiasi ant kito šono, o gal dar ilgai lauksime pavasario…

Nepamiršo vaikai aplankyti ir papurtyti obelų, kad derlius būtų gausesnis. Po to smagiai leidosi nuo kalniuko, žaidė žaidimus.

Tikėsimės, kad pavasaris ne už kalnų!

Pradinukai sode aplankė obelis

Smagu leistis nuo kalniuko

Mokykloje svečiavosi kariai

Sausio 17 d. mokykloje svečiavosi LK KASP Žemaičių apygardos 3-osios rinktinės 303 pėstininkų kuopos vadas kapitonas Valdas Košinskas, kuopos vado pavaduotojas vyr. leitenantas Rolandas Litvinas ir karys savanoris seržantas Darius Miliauskas. Kariai papasakojo moksleiviams apie Lietuvos kariuomenės struktūrą, apie karių rengimą,  supažindino su ginklais ir karine technika.

Kapitonas V.Košinskas, vyr.leitanantas R.Litvinas, seržantas D.Miliauskas

Labiausiai ginklais domėjosi dešimtokai

Kariai pamokė ginklus užtaisyti, supažindino su jų techniniais duomenimis

Sausio 13-osios paminėjimas

Istorijos mokytoja Ramutė Mėčienė pasakoja mokiniams apie tragiškus sausio 13-osios įvykius

Sausio 13-osios rytą mokyklos languose sužibo žvakutės

Kvadrato varžybos Šilalės Stepono Dariaus ir Stasio Girėno vidurinėje mokykloje

Sausio 7 d. Žadvainių pagrindinės mokyklos merginų komanda dalyvavo Šilalės Stepono Dariaus ir Stasio Girėno vidurinėje mokykloje vykusiose 2011-2012 mokslo metų Lietuvos olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų zoninėse kvadrato varžybose. Mūsų merginų komanda iškovojo III-ąją vietą. Sveikiname mergaites ir linkime sėkmės tolimesniuose startuose.

Pirmoje eilėje: Monika Kupetytė, Odeta Milašiūtė, Deimantė Kasparavičiūtė, Daina Budrytė, Monika Judeikytė; Antroje eilėje: kūno kultūros mokytojas Sigitas Kažukauskas, Laura Riekašiūtė, Gintarė Žvirgždžiūtė, Viktorija Urbonaitė, Aušra Bartkutė, Veronika Švarcaitė