Pradinukai pasitiko vasarą

Gegužės 31 d. mūsų mokyklos pradinukai pasitiko vasarą „Jūrvingės“ sodyboje. Pasigrožėję žaliais Jūros vingiais, pasiklausę paukščių balsų, vieni išbandė vikrumą estafetėse, žaidė su kamuoliu, kiti džiaugsmingai leidosi nuo čiuožyklos, suposi. O kiek džiaugsmo visiems buvo, kai galėjo pamiklinti kojas vandens dviračiu, pasivažinėti keturračiu motociklu. Net ir kepamų dešrelių kvapas neskubino vaikų prie stalo.

Už puikų, turiningą poilsį esame dėkingi „Jūrvingės“ sodybos šeimininkui Nerimantui Mateliui.

Linksmai laisvalaikį leidome gražioje sodyboje

Smagiai pramogavome mindami vandens dviračio pedalus

Žaidėme su kamuoliu, bei įvairius komandinius žaidimus

Pradinių klasių mokytoja Stasė Vaičekauskaitė

Akimirkos iš Vaikystės šventės

Vaikystė prasideda nuo savo kiemo. Priešmokyklinukų "menas".

Mes – priešmokyklinukai. Esame linksmi, draugiški, mandagūs ir šiaip labai šaunūs vaikai

 

Pirmokų ir antrokų pasirodymas.

Skamba linksmos pradinukų dainelės. Solistė - trečiokė Monika Judeikytė

 

Ketvirtokų pasirodymas

Lėlių teatras parodė įvairias komiškas situacijas iš mokinių gyvenimo

Vaikystės šventę ruošė visų būrelių vadovai: muzikiniai numeriai mokytojos Audronės Butkuvienės, pradinukų spektaklis paruoštas mokytojos Linos Kerpienės, lėlių teatro vadovas Vincas Andriuška, skaitovus ruošė pradinukų mokytojos Irena Dargevičienė, Stasė Vaičekauskaitė, priešmokyklinukų grupės auklėtoja Ilona Monstavičienė. Šventės metu mokykloje veikė vaikų darbų parodėlės, tautodailės būreliui vadovauja mokytoja Rūta Milienė. Savo sportiniais pasiekimais didžiavosi mokiniai, juos treniruoja kūno kultūros mokytojas Sigitas Kažukauskas. Apie klubo „Išgirsk draugą“ veiklą kalbėjo klubo narė dešimtokė Rita Urbonaitė, klubui vadovauja socialinė pedagogė Vida Ringienė.

Sveika, VASARĖLE!

Šeimos dienai paminėti žiūrėjome spektaklį „Varlė nuotaka“

Gegužės 16 dieną 1-6 klasių mokiniai dalyvavo renginyje, skirtame šeimos dienai paminėti. Į šį renginėlį buvo atvykę svečiai iš Rietavo. Rietavo vaikų skyriaus bibliotekininkė Roma Durkienė papasakojo vaikams apie knygos svarbą šeimoje. Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos 3a klasės mokinukai su mokytoja Birute Butkuviene parodė nuotaikingą spektaklį „Varlė nuotaka“. Renginį organizavo mokyklos bibliotekininkė Birutė Mažikienė.

Rietavo vaikų skyriaus bibliotekininkės Romos Durkienės paskaita

Akimirka iš spektaklio "Varlė nuotaka"

Šeimos diena paminėta sportiniu renginiu

Gegužės 15-oji – Šeimos diena. Jungtinių Tautų organizacijos sprendimu ji minima nuo 1994 metų. Šeima yra pirmoji ir svarbiausia bendruomenė žmogaus gyvenime, tiek jam gimstant ir augant, tiek ir vėliau subrendus ir sukūrus savo šeimą.

Gražu ir simboliška, kad šeimos diena minima gegužės viduryje- tarp Motinos ir Tėvo dienos, tarsi sujungdama šias dvi šventes, juk šeima visų pirma, yra moters ir  vyro sąjunga. Likti be šeimos – tai likti be meilės. Bet šeima,  tai ne tik Mama, Tėtis,  brolis ar sesuo. Šeima gali būti ir įvairios organizacijos, kolektyvai, bendruomenės.  Mūsų mokykla yra taip  pat savotiška maža šeima, kur mes dalijamės savo džiaugsmais, skausmais ir liūdesiu ir kurią lanko daug vienos šeimos narių.

Mokykloje šiemet sumanyta Šeimos dieną paminėti sportiniu renginiu: kūno kultūros mokytojas Sigitas Kažukauskas subūrė seserų-brolių-tėvų komandas šeimomis ir suorganizavo sportines varžybas.

Varžybose tikrai netrūko grakštaus judesio ir sportinio azarto

"Šuoliai su maišais" estafetėje tėveliai nenorėjo atsilikti nuo vaikų

Mokyklos renginiuose nuolat dalyvauja visa Judeikių šeimyna

Anglų kalbos mokytoja Genovaitė Jonušienė visą savaitę kvietė mažesniuosius mokinius piešti savo šeimas, vyresniuosius – šeimos genealoginius medžius. Mokinių piešiniai papuošė mokyklos koridorių.

Dalyvavome anglų kalbos dainų popietėje Rietavo l.Ivinskio gimnazijoje

Balandžio mėnesį mūsų mokyklos 5 – 8 klasių mokiniai buvo pakviesti į anglų kalbos dainų popietę ,,We are the world, we are the children“. Mokiniai, padedami muzikos mokytojos Audronės Butkuvienės, iš anksto ruošėsi šiai šventei ir mokėsi dainuoti angliškai dainą ,,When the saints go marching in“.

Dainuojame angliškai ,,When the saints go marching in“

Gegužės 2 dieną išvykome į Rietavo L.Ivinskio gimnaziją, kur dalyvavome šioje gražioje šventėje. Be mūsų, dar dalyvavo Tverų vidurinės ir Rietavo L. Ivinskio gimnazijos įvairių klasių mokiniai. Šventė tęsėsi pusantros valandos, bet laikas neprailgo, nes skambėjo linksmos dainos ir net buvo šokoma. Aktų salė buvo pilnutėlė, nes šis renginys vyksta ne pirmus metus ir įgauna vis didesnį populiarumą. Tikimės, kad jis vyks ir kitais metais ir joje vėl sudalyvausime.

Anglų kalbos mokytoja Genovaitė Jonušienė