Šeimos diena paminėta sportiniu renginiu

Gegužės 15-oji – Šeimos diena. Jungtinių Tautų organizacijos sprendimu ji minima nuo 1994 metų. Šeima yra pirmoji ir svarbiausia bendruomenė žmogaus gyvenime, tiek jam gimstant ir augant, tiek ir vėliau subrendus ir sukūrus savo šeimą.

Gražu ir simboliška, kad šeimos diena minima gegužės viduryje- tarp Motinos ir Tėvo dienos, tarsi sujungdama šias dvi šventes, juk šeima visų pirma, yra moters ir  vyro sąjunga. Likti be šeimos – tai likti be meilės. Bet šeima,  tai ne tik Mama, Tėtis,  brolis ar sesuo. Šeima gali būti ir įvairios organizacijos, kolektyvai, bendruomenės.  Mūsų mokykla yra taip  pat savotiška maža šeima, kur mes dalijamės savo džiaugsmais, skausmais ir liūdesiu ir kurią lanko daug vienos šeimos narių.

Mokykloje šiemet sumanyta Šeimos dieną paminėti sportiniu renginiu: kūno kultūros mokytojas Sigitas Kažukauskas subūrė seserų-brolių-tėvų komandas šeimomis ir suorganizavo sportines varžybas.

Varžybose tikrai netrūko grakštaus judesio ir sportinio azarto

"Šuoliai su maišais" estafetėje tėveliai nenorėjo atsilikti nuo vaikų

Mokyklos renginiuose nuolat dalyvauja visa Judeikių šeimyna

Anglų kalbos mokytoja Genovaitė Jonušienė visą savaitę kvietė mažesniuosius mokinius piešti savo šeimas, vyresniuosius – šeimos genealoginius medžius. Mokinių piešiniai papuošė mokyklos koridorių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*