Paskutinis skambutis nuskambėjo dešimtokams

Šiemet Žadvainių pagrindinę mokyklą baigė 9 dešimtokai: (nuotraukoje iš kairės) Rita Urbonaitė, Dovilė Vaišvilaitė, Žygimantas Batavičius, Žydrūnas Asnauskas, Agnė Gailiūtė, Julius Lavrentjevas, Sigitas Gedgaudas, Kristina Urbonaitė, Kazys Stankevičius.

 

Mokyklos vadovai direktorius Sigitas Kažukauskas ir pavaduotoja Ilona Monstavičienė sveikina dešimtokus ir ruošiasi įteikti pagrindinio išsilavinimo pažymėjimus

 

Į Paskutinio skambučio šventę susirinko dešimtokų tėveliai ir mokytojai

 

Šventės metu skambėjo gražūs atsisveikinimo žodžiai ir dainos

Moksleiviai ilsėjosi stovykloje

Birželio 4-8 dienomis mokykloje buvo vykdoma vasaros poilsio stovykla „Kaip gera ir smagu būryje gerų draugų“. Stovykloje ilsėjosi 23 mokiniai.

Vykdant vasaros stovyklos programą, buvo organizuojama įvairi veikla: judrūs ir kūrybiniai žaidimai, ekskursija į gamtą, individualūs ir grupiniai užsiėmimai. Vaikai atliko įvairias kūrybines teatrinių etiudų užduotis. Stovyklautojai bendraudami su bendraamžiais mokėsi saviraiškos, formavosi meniniai jų įgūdžiai.

Stovyklai vadovavo pradinių klasių mokytoja Lina Kerpienė, jai talkino teatro ir dailės mokytojas Vincas Andriuška.

Mokytojo Vinco Andriuškos vadovaudami stovyklautojai mokėsi kurti lėles savo teatrui

Poilsis gamtoje

Berniukų žaidimai:)

Para mokykloje

Mokinių klubo ,,Išgirsk draugą“ nariai pagaliau sulaukė savo mėgstamiausio renginio ,,Para mokykloje“, kurį organizuoja socialinė pedagogė Vida Ringienė. Kad būtų smagiau, pakvietėme svečių: Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos 7b klasę ir Plungės rajono Stalgėnų pagrindinės mokyklos mokinių būrelį. Veiklos netrūko: žaidėme susipažinimo žaidimus, komandos varžėsi kliūčių ruože, estafetėse, pristatėme savo palapines, virėme košę ant laužo, maudėmės upėje, šokome diskotekoje, per naktį šėliojome prie laužo. Ryte buvome pavargę, akis lipdė saldus miegas, bet gerdami rytinę arbatą linksmai dalinomės nakties įspūdžiais. Kas dar turėjo energijos, kaimo keliuku bėgo rytinį krosą, žaidė kamuoliu.

Atsisveikinome iki rudens, linkėdami vieni kitiems šiltos vasaros.

Geras oras, graži gamta, laikas susipažinti...

 

Puikiausia vakarienė - košė su dūmo kvapu ir su uodais:)

 

Gražus moksleivių ir mokytojų būrys pasiruošę smagiai praleisti parą mokykloje

Išvyka į MiniZoo parką

Birželio 4 d. septintokai ir aštuntokai lankėsi MiniZoo parke, kuris įsikūręs netoli Klaipėdos. Gamtininkų centre laikomi įvairių rūšių ir veislių laukiniai (egzotiniai) ir naminiai gyvūnai. Žinduolių apie 421 vnt., paukščių apie 317.

Pailsėti ir užkąsti moksleiviai sustojo prie Kapstato ežero Endriejavo seniūnijoj.

Išvyka į vaikų ir jaunimo teatrų festivalį „Jaunųjų vaidykla“

Jau tampa tradicija, kad mūsų mokyklos teatro būrelis, vadovaujamas teatro mokytojo Vinco Andriuškos dalyvauja kasmet vaikų ir jaunimo teatrų festivalyje ,,Jaunųjų vaidykla“, kuris vyksta Agluonėnuose (Klaipėdos raj.).

Ir šiemet, birželio 1 d., vykome į Agluonėnus parodyti savos kūrybos spektaklį ,,Lėlių teatro miniatūros“. Išvykome truputį anksčiau, kad galėtume dar užsukti į Agluonėnų parką, kur galėjome pasisupti sūpynėse, palakstyti, užlipti į pastatytą Čepo pilį. Ten buvo labai linksma ir smagu, bet reikėjo vykti toliau, į Agluonėnų pagrindinę mokyklą. Nuo čia pajudėjo visų dalyvaujančių kolektyvų eisena į klojimo teatro sodybą.

Eisena į klojimo teatro sodybą

Be mūsų kolektyvo, festivalyje dalyvavo dar Agluonėnų pagrindinė mokykla, Agluonėnų jaunimo studija ,,IRRGI“, Lapių kultūros centro jaunimo teatras, Vėžaičių kultūros centro jaunimo studija.

Mūsų teatro būrelis pasirodė antrasis, po Agluonėnų pagrindinės mokyklos. Visiems žiūrovams patiko mūsų spektaklis, nes niekas daugiau nevaidino su lėlėmis ir miniatūros buvo labai gyvenimiškos.

Gaila, kad laikas bėgo greitai ir negalėjome ilgai pabūti. Atsisveikinome su naujaisiais draugais ir išvažiavome atgal. Jau grįžę į namus, sužinojome, kad mūsų mokyklos teatras laimėjo diplomą už originalumą.

Anglų kalbos mokytoja Genovaitė Jonušienė

Jaunieji mokyklos aktoriai su teatro vadovu Vincu Andriuška